rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

23. 4. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, od západu místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Jarní odečty vodoměrů

Informace o možnosti samoodečtů vodoměrů

Město Černošice jako dodavatel vody zavádí od letošního roku jarní samoodečty vodoměrů. Na podzim (tj. nově jen jednou ročně) zajistíme odečty pověřeným pracovníkem, jak bylo dosud obvyklé.

Samoodečet, prosím, proveďte kdykoliv od 1. dubna do 31. května a s uvedením data odečtu, jménem odběratele a adresou odběrného místa jej nahlaste:

• e-mailem na adresu: odecty.vody@mestocernosice.cz nebo
  • sms na číslo: 720 049 007 nebo
  • písemně či osobně na adresu: Město Černošice, finanční odbor, Riegrova 1209, 252 28 Černošice

Pokud samoodečet nemůžete provést, prosím, spojte se ohledně stanovení zálohy na základě odhadu s paní Renatou Hatinovou, renata.hatinova@mestocernosice.cz, tel. 221 982 575.

Nadále budeme rádi, pokud využijete možnosti nechat si zasílat vyúčtováním emailem. Ušetříte náklady i životní prostředí. Svůj souhlas, pokud se tak ještě nestalo, nám můžete poskytnout na formuláři zde.

Vytvořeno: 16. 3. 2018
Poslední aktualizace: 13. 4. 2018 12:24