rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

19. 1. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty -1 až -5°C.

Obsah

Nové jízdenkové automaty na letišti Václava Havla, v Řevnicích, Čelákovicích, Říčanech, Milovicích

Typ: ostatní
Nové jízdenkové automaty zjednoduší cestu MHD z letiště Václava Havla i z regionu do Prahy

V prostoru letiště Václava Havla Praha se nyní nachází celkem 13 jízdenkových automatů. Všechny akceptují bezkontaktní platební karty, část z nich si poradí i s kontaktními platebními kartami, bankovkami a samozřejmě i mincemi. Prakticky tak odpadá nutnost rozměňovat si drobné nebo kupovat jízdenku až u řidiče.

Všechny nové automaty dále umí vyhledat dopravní spojení včetně doporučení příslušné jízdenky, poskytují podrobné informace o tarifu a zobrazují dopravní schémata. To vše nejen v českém a anglickém jazyce, ale také v němčině a ruštině.

Jízdenkové automaty pro platbu bezkontaktními platebními kartami jsou nově instalovány také na čtyřech přestupních uzlech ve Středočeském kraji, konkrétně v Čelákovicích, Milovicích, Řevnicích a Říčanech. Zejména v regionu si cestující pořizují dražší vícepásmové jízdenky a možnost platby kartou je zde proto velkou pomocí.

Vytvořeno: 20. 12. 2017
Poslední aktualizace: 20. 12. 2017 11:31