rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

21. 2. 2018

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, na V a SV místy až zataženo, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -4 až -8°C.

Vyhlášení soutěže o foto talent Černošic

Typ: ostatní | náš tip
Vyhlašujeme soutěž a výzvu k zapojení do vzniku fotoknihy / kalendáře o Černošicích.

Ukažte své umění, zapiště se do historie, pomozte ke kvalitní a zajímavé prezentaci našeho města.

Mějte oči otevřené, vyražte do terénu a foťte, nebo zašlete nejlepší fotky, které už máte.

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání soutěžních fotografií v digitální podobě ve formátu JPG, a to jejich nahráním na stránce www.mestocernosice.cz/fototalent. Zasláním fotografií účastník souhlasí s podmínkami uvedenými na této stránce. Soutěž probíhá do 30.9.2018. Následně bude probíhat vyhodnocení.

Více na:

Vytvořeno: 30. 1. 2018