Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Mrzák Inishmaanský

Bezbariérový vstup na akci

Foto z inscenacePražské Divadlo Akorát přiveze do Černošic atmosféru irského venkova 30. let minulého století ve hře současného a komerčně úspěšného britského dramatika Martina McDonagha Mrzák Inishmaanský. Tato drsná irská komedie, v úpravě a režii Adély Červenkové, vypráví příběh o tom, co se stane, když do nejzapadlejšího zapadákova přijedou filmaři z Hollywoodu.
Inscenace plná vajíček, hrášku, brambor, velikášských novin, sprostých slov a velkého snu ochrnutého kluka byla nedávno oceněna na pražském festivalu, který se odehrál v divadle v Celetné a byla nominovaná na celostátní přehlídku.
Hra není vhodná pro mládež do 15 let, dětem do 12 let je vstup zakázán. Vstupné na představení je 80 Kč (pro studenty a seniory 50 Kč). Hraje se bez pauzy 80 minut. Více informací o souboru se dozvíte na stránkách www.divadloakorat.cz.

Datum konání: 20. 4. 2017 začátek od 19:30, délka 120 minut

Místo konání: Club Kino, Fügnerova 263, Černošice

Typ akce: divadlo

Organizátor: Město Černošice

Doba trvání: 120 minut

Plné vstupné: 80 Kč

Snížené vstupné: 50 Kč

Pražské Divadlo Akorát přiveze do Černošic atmosféru irského venkova 30. let minulého století ve hře současného a komerčně úspěšného britského dramatika Martina McDonagha Mrzák Inishmaanský. Tato drsná irská komedie, v úpravě a režii Adély Červenkové, vypráví příběh o tom, co se stane, když do nejzapadlejšího zapadákova přijedou filmaři z Hollywoodu.

Inscenace plná vajíček, hrášku, brambor, velikášských novin, sprostých slov a velkého snu ochrnutého kluka byla nedávno oceněna na pražském festivalu, který se odehrál v divadle v Celetné a byla nominovaná na celostátní přehlídku.

Hra není vhodná pro mládež do 15 let, dětem do 12 let je vstup zakázán. Vstupné na představení je 80 Kč (pro studenty a seniory 50 Kč). Hraje se bez pauzy 80 minut. Více informací o souboru se dozvíte na stránkách www.divadloakorat.cz.


Vytvořeno: 6. 4. 2017
Poslední aktualizace: 12. 4. 2017 23:10