Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Komise rady města


 

Rada obce zřídila komise jako své iniciativní a poradní orgány. Komise předkládají svá stanoviska a náměty radě města a jsou ze své činnosti radě města odpovědné.

Komise stavební
Komise sociální
Komise pro vzhled města a životní prostředí
Komise pro dopravu a bezpečnost
Komise pro spolkovou činnost a komunitní život
Komise pro školství
Pracovní skupina pro rekonstrukci železnice

 

Statut a jednací řád komisí

 

 Komise stavební

 

Složení:
Předseda komise: Petr Wolf
E-mail: petr.wolf@mestocernosice.cz

Ostatní členové:
Jiří Kubát
Vladimír Kudela
Milan Lášek
Vladimír Leška
Aleš Voženílek

Tajemník komise: Lucie Poulová, odbor investic a správy majetku
E-mail:  lucie.poulova@mestocernosice.cz

Zápisy: 14-1-2015, 28-1-2015, 11-2-2015, 25-2-2015, 11-3-2015, 25-3-2015, 8-4-2015, 22-4-2015, 6-5-2015, 20-5-2015, 3-6-2015, 17-6-2015, 1-7-2015, 15-7-2015, 26-8-2015, 9-9-2015, 23-9-2015, 7-10-2015, 21-10-2015, 4-11-2015, 9-12-2015, 6-1-2016, 20-1-2016, 3-2-2016, 17-2-2016, 2-3-2016, 16-3-2016, 30-3-2016, 13-4-2016, 27-4-2016, 11-5-2016, 25-5-2016, 8-6-2016, 22-6-2016, 7-7-2016, 20-7-2016, 10-8-2016, 24-8-2016, 7-9-2016, 21-9-2016, 5-10-2016, 19-10-2016, 02-11-2016, 16-11-2016, 30-11-2016, 14-12-2016, 11-1-2017, 25-1-2017, 8-2-2017, 22-2-2017, 8-3-2017, 22-3-2017, 5-4-2017, 19-4-2017 , 3.5.17, 17-5-2017, 31-5-2017

 Komise sociální

Složení:
Předsedkyně komise: Martina Řehořová
E-mail: rehorova.martina@gmail.com

Ostatní členové:
Milena Paříková
Daniela Göttelová
Barbora Řepová
Jakub Martin
Miroslav Strejček
Naděžda Švehlová
Alena Hrudková
Marcela Haspeklová
Alexandra Boušková
 

Tajemník komise: Jaroslava Krčilová, odbor sociálních věcí a zdravotnictví
E-mail: jaroslava.krcilova@mestocernosice.cz

Zápisy: 9-2-2015, 12-1-2015, 20-4-2015, 27-5-2015, 24-6-2015, 29-7-2015, 5-10-2015, 2-11-2015, 30-11-2015, 27-1-2016, 24-2-2016, 6-4-2016, 11-5-2016, 20-6-2016, 12-9-2016, 31-10-2016, 28-11-2016, 09-01-2017, 6-2-2017
 

 Komise pro vzhled města a životní prostředí

Složení:
Předsedkyně komise: Milena Paříková
E-mail: milena.parikova@mestocernosice.cz

Ostatní členové:
Jana Neumanová
Jan Pretel
Vladimír Dousek
Petr Šmerák
Jana Slezáková

Tajemník komise: Renáta Petelíková, odbor technické služby
E-mail: renata.petelikova@mestocernosice.cz

Zápisy: 21-1-2015, 4-3-2015, 15-4-2015, 20-5-2015, 24-6-2015, 2-9-2015, 21-10-2015, 2-12-2015, 13-1-2016, 10-2-2016, 23-3-2016, 17-5-2016, 12-12-2016, 18-01-2017, 22-2-2017, 20-3-2017

 Komise pro dopravu a bezpečnost

Složení:
Předseda komise:  Šimon Hradilek
E-mail: simon.hradilek@mestocernosice.cz

Ostatní členové:
Josef Linhart
Tomáš Prskavec
Tomáš Havlík
Václav Maisner
Petr Zmatlík
Vlastimil Ráb

Tajemník komise: Martin Votava, odbor investic a správy majetku
E-mail: martin.votava@mestocernosice.cz

Zápisy: 21-1-2015, 1-4-2015, 1-7-2015

 Komise pro spolkovou činnost a komunitní život

Složení:
Předseda komise:  Filip Kořínek
E-mail: filip.korinek@mestocernosice.cz

Ostatní členové:
Josef Barchánek
Karel Müller
Michal Vlček
Magdaléna Voldřichová
Petra Stejskalová
Georgi Bečev
Marek Jeřicha
Barbora Malá
Pavel Jahelka

Tajemník komise: Adéla Červenková, odbor školství, kultury a cestovního ruchu 
E-mail: adela.cervenkova@mestocernosice.cz

Zápisy: 9-1-2015, 11-2-2015, 1-4-2015, 27-5-2015, 2-9-2015, 11-11-2015, 6-4-2016, 14-9-2016, 3-4-2017

 Komise pro školství

Složení:
Předsedkyně komise:
 Lenka Kalousková
E-mail: lenka.kalouskova@mestocernosice.cz

Ostatní členové:
Petr Hopfinger
Milan Čejka
Jitka Böhmová
Martina Fritschová
Alžběta Kratochvílová
Klára Pondělíčková
Barbora Formanová
Jana Sticzayová
Tereza Trantinová

Tajemník komise: Eva Schneebergerová, odbor vnitřních věcí
E-mail: eva.schneebergerova@mestocernosice.cz

Zápisy: 4-3-2015, 20-5-2015, 9-9-2015, 2-11-2015, 24-2-2016, 18-5-2016, 16-11-2016

 Pracovní skupina pro rekonstrukci železnice

Složení:
Koordinace: Tomáš Kratochvíl
E-mail:t.kratochvil@vecicernosicke.cz

Ostatní členové:
Tomáš Hlaváček, Filip Kořínek, Pavel Cejnar, Petr Wolf, Petr Pánek, Šimon Hradilek, Michal Skála, Tomáš Jandura, Jakub Špetlák, Josef Linhart, Jakub Marek, Jan Pretel, Jana Zelinková, Alice Nellis, Stanislav Provázek, Milan Nováček

Tajemník komise:
E-mail:

Zápisy: 17-2-2015

 

Za tuto stránku odpovídá M. Košťáková