rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

21. 2. 2018

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, na V a SV místy až zataženo, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -4 až -8°C.

Řidičské průkazy, registrace a převody vozidel aj.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik má zdravý člověk dohromady prstů na obou rukou

Stránka

Dobrý den, je potřeba mít připravený a předvyplněný formulář na řidičský průkaz? Popřípadě jestli se dá někde stáhnout formuláře(profesní průkaz, řidičský a karta řidiče)?

Dobrý den,

žádost o nový ŘP vyřizujete přímo s pracovníkem přepážkového pracoviště, žádost se nevyplňuje.

Stanislav Herman, 2. 1. 2018
jak se objednat na výměnu řp.

Dobrý den,

můžete se objednat přes webové stránky černošického úřadu.

Stanislav Herman, 22. 11. 2017
Dobrý den, je možno se u vás vyfotit na řidičský průkaz?

Dobrý den,

ano, v Podskalské 19, v 1. patře je čekárna s fotokabinou, kde lze pořídit průkazovu fotografii.

Stanislav Herman, 22. 11. 2017
výměna řidičského průkazu pro obyvatele z Jesenice u Prahy - je třeba vyplňovat žádost?

Dobrý den,

žádost nevyplňujete, tu s Vámi zpracuje až kolegyně na přepážkovém pracovišti elektronicky.

Stanislav Herman, 16. 11. 2017
Lze prosím někde na úřadu v Podskalské si nechat zhotovit fotografii na mezinárodní řidičský průkaz nebo ji musím přinést s sebou? Děkuji, Petrová

Dobrý den,

průkazovou fotogragii lze pořídit na úřadu v Podskalské 19 v prvním patře.

Stanislav Herman, 10. 11. 2017
Dobrý den,chci prodat přívěsný vozík za auto.Jak mám prosím postupovat při převodu na nového majitele? Mám k převodu přinést reg.značku?Kolik stojí převod na nového majitele a kdo ho platí?Děkujiza odpověď.A.Tichý

Dobrý den. Pro převod přívěsného vozidla potřebujete velký a malý techický průkaz, evidenční prohlídku z STK ne starší 30-ti dnů. registrační značka se nemění. Poplatek je 500,-Kč - záleží na domluvě prodávajícího a kupujícího, kdo poplatek zaplatí ale platí se na pokladně úřadu při převodu.

Stanislav Herman, 8. 11. 2017
Dobry den, dne 9.10.2014 mi byl udelen zakaz cinnosti rizeni motorovych vozidel na sest mesicu , ale do ted jsem si RP nevyzvedl. Chci se zeptat, kdyz jsem nemel zakaz rizeni vic nez jeden rok, musim i tak absolvovat autoskolu, nebo si staci jen RP vyzvednout. Dekuji s pozdravem Kuryl Jaroslav

Dobrý den pane Kuryle,

když jste měl zákaz řízení jen na 6 měsíců, ale do dnešního dne jste si nevyzvedl řidičský průkaz, máte tudíž stále zablokované řidičské oprávnění.

Budete si muset udělat i přezkoušení v autoškole.

Nejdříve se ale musíte dostavit s občanským průkazem na MěÚ Černošice - kancelář 117 - Podskalská 19, kde Vám osobně vše vysvětlím a vytisknu Vám 2 výpisy evidenční karty, které budete potřebovat k vyřízení všech náležitostí k vrácení řidičského oprávnění.

Monika Válková, 4. 10. 2017
Dobrý den, pár let jsem neřídila a teď jsem zjistila, že mám propadlý řidičský průkaz. Je to už rok a půl. Lze normálně zažádat o nový nebo musím udělat znovu zkoušky? Děkuji Kozlová

Dobrý den p. Kozlová, k výměně propadlého řidičského průkazu budete dokládat pouze občanský průkaz, řidičský průkaz a průkazovou fotografii. Lze pořídit na místě - automat.

Stanislav Herman, 4. 10. 2017
Dobrý den, kde najdu informaci zda je řidičský průkaz vyhotoven? Děkuji Jansová P.

Dobrý den,

stav vyhotovení dokladu najdete na:

www.mestocernosice.cz/mesto/mestsky-urad/objednavani-klientu-a-informace-o-hotovych-dokladech/hotove-ridicske-prukazy/

Stanislav Herman, 20. 9. 2017
Dobry den, potrebuji vymenit ridicsky prukaz,z duvodu koncici platnosti.Kde mohu podat zadost.Trvaly pobyt mam v Praze. Dekuji Kaderabkova

Dobrý den,

žádost vyřídíte na adrese: Na Pankráci 1685/17.

Stanislav Herman, 16. 8. 2017

Stránka