rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

20. 11. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Řidičské průkazy, registrace a převody vozidel aj.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik má zdravý člověk dohromady prstů na obou rukou

Stránka

výměna řidičského průkazu pro obyvatele z Jesenice u Prahy - je třeba vyplňovat žádost?

Dobrý den,

žádost nevyplňujete, tu s Vámi zpracuje až kolegyně na přepážkovém pracovišti elektronicky.

Stanislav Herman, 16. 11. 2017
Lze prosím někde na úřadu v Podskalské si nechat zhotovit fotografii na mezinárodní řidičský průkaz nebo ji musím přinést s sebou? Děkuji, Petrová

Dobrý den,

průkazovou fotogragii lze pořídit na úřadu v Podskalské 19 v prvním patře.

Stanislav Herman, 10. 11. 2017
Dobrý den,chci prodat přívěsný vozík za auto.Jak mám prosím postupovat při převodu na nového majitele? Mám k převodu přinést reg.značku?Kolik stojí převod na nového majitele a kdo ho platí?Děkujiza odpověď.A.Tichý

Dobrý den. Pro převod přívěsného vozidla potřebujete velký a malý techický průkaz, evidenční prohlídku z STK ne starší 30-ti dnů. registrační značka se nemění. Poplatek je 500,-Kč - záleží na domluvě prodávajícího a kupujícího, kdo poplatek zaplatí ale platí se na pokladně úřadu při převodu.

Stanislav Herman, 8. 11. 2017
Dobry den, dne 9.10.2014 mi byl udelen zakaz cinnosti rizeni motorovych vozidel na sest mesicu , ale do ted jsem si RP nevyzvedl. Chci se zeptat, kdyz jsem nemel zakaz rizeni vic nez jeden rok, musim i tak absolvovat autoskolu, nebo si staci jen RP vyzvednout. Dekuji s pozdravem Kuryl Jaroslav

Dobrý den pane Kuryle,

když jste měl zákaz řízení jen na 6 měsíců, ale do dnešního dne jste si nevyzvedl řidičský průkaz, máte tudíž stále zablokované řidičské oprávnění.

Budete si muset udělat i přezkoušení v autoškole.

Nejdříve se ale musíte dostavit s občanským průkazem na MěÚ Černošice - kancelář 117 - Podskalská 19, kde Vám osobně vše vysvětlím a vytisknu Vám 2 výpisy evidenční karty, které budete potřebovat k vyřízení všech náležitostí k vrácení řidičského oprávnění.

Monika Válková, 4. 10. 2017
Dobrý den, pár let jsem neřídila a teď jsem zjistila, že mám propadlý řidičský průkaz. Je to už rok a půl. Lze normálně zažádat o nový nebo musím udělat znovu zkoušky? Děkuji Kozlová

Dobrý den p. Kozlová, k výměně propadlého řidičského průkazu budete dokládat pouze občanský průkaz, řidičský průkaz a průkazovou fotografii. Lze pořídit na místě - automat.

Stanislav Herman, 4. 10. 2017
Dobrý den, kde najdu informaci zda je řidičský průkaz vyhotoven? Děkuji Jansová P.

Dobrý den,

stav vyhotovení dokladu najdete na:

www.mestocernosice.cz/mesto/mestsky-urad/objednavani-klientu-a-informace-o-hotovych-dokladech/hotove-ridicske-prukazy/

Stanislav Herman, 20. 9. 2017
Dobry den, potrebuji vymenit ridicsky prukaz,z duvodu koncici platnosti.Kde mohu podat zadost.Trvaly pobyt mam v Praze. Dekuji Kaderabkova

Dobrý den,

žádost vyřídíte na adrese: Na Pankráci 1685/17.

Stanislav Herman, 16. 8. 2017
Dobrý den, je možné použít protokol z technické kontroly při převodu vozidla jako protokol evidenční? A jak může být starý. Děkuji

Dobrý den. Protokol o technické kontrole lze použít i jako evidenční v případě, že je na tomto výslovně uvedeno, že vozidlo z hlediska evidenční kontroly vyhovuje, protokol má platnost 30 kalendářních dnů.

Stanislav Herman, 7. 6. 2017
Mohu se objednat pro řidičský průkaz?

Dobrý den,

můžete se objednat přes naše webové stránky:

ke.customer.decent.cz/a022/obj/

Stanislav Herman, 22. 5. 2017
Potřebuji si vyměnit řidičský průkaz. Musím si fotografii přinést nebo je možné ji udělat přímo na úřadu?

Dobrý den,

průkazovou fotografii můžete pořídit u nás na úřadu v Podskalské 19, kde je v čekárně v 1. patře umístěná foto kabina.

Stanislav Herman, 19. 4. 2017

Stránka