rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

25. 6. 2017

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, k večeru na JV až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C, na JV kolem 33°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Oddělení dopravy a správy komunikací

Kontakty na jednotlivé zaměstnance

Prosíme klienty, aby si v případě plánované návštěvy stavebního úřadu ve dnech mimo pondělí a středu předem telefonicky nebo emailem ověřili přítomnost příslušného pracovníka v daném termínu. Referenti v tyto dny často pobývají v terénu na místních šetřeních a nemusí být na pracovišti přítomni.

Děkujeme za pochopení.

Činnost oddělení

Vykonávané činnosti pro správní obvod obce s rozšířenou působností:

• provádí zkoušky odborné způsobilosti k provozování taxislužby a vydává průkazy taxislužby pro území ČR, rozhoduje o přidělení evidenčního čísla pro vozy taxislužby
  • vykonává státní odborný dozor v silniční dopravě
  • rozhoduje o uzavírkách a objížďkách na silnicích II.a III. třídy
  • rozhoduje o zřízení vjezdu ze silnic II. a III. třídy
  • rozhoduje o zvláštním užívání silnic II. a III. třídy
  • povoluje výjimky ze staveb v ochranném pásmu silnic II. a III. třídy
  • povoluje umístění pevné překážky na vozovkách silnic II. a III. třídy
  • uplatňuje stanoviska k územním plánům a regulačním plánům měst a obcí
  • vydává závazná stanoviska k územním řízením staveb připojujících se na silnice II. a III. třídy
  • stanovuje místní a přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
  • vykonává státní odborný dozor nad silnicemi II. a III.třídy
  • projednává přestupky a správních delikty ve věcech dálnic a silnic podle zákona č. 13/1997 Sb.
  • vykonává speciální stavební úřad ve věcech silnic II. a III. třídy, místních komunikací a veřejně přístupných účelových komunikací.

Výkon činnosti Silničního správního úřadu pro celé území obce Černošice.

Formuláře pro podávání žádostí najdete na stránce Formuláře a letáky.
Dokumenty doručované veřejnou vyhláškou najdete na stránce Úřední deska v části Odbor stavební úřad.
Z důvodů náročnosti činnosti odboru a časté práci jednotlivých referentů v terénu doporučujeme předem ověřit telefonicky či emailem přítomnost dotčeného pracovníka v době vaší plánované návštěvy.

Za tuto stránku odpovídá D. Daňková