Občanské průkazy, cestovní doklady apod.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik je pět plus jedna

Stránka

Dd, 29.11.2017 jsem si podával žádost o vydání nového OP. Jen prosím info. , kdy bude hotov

Dobrý den,

Váš OP je připraven k vyzvednutí. Stav vyhotovení je možné sledovat na našem webu:

www.mestocernosice.cz/mesto/mestsky-urad/objednavani-klientu-a-informace-o-hotovych-dokladech/hotove-obcanske-prukazy/

Stanislav Herman, 18.12.2017
mám již hotový občanský průkaz ?
Dobrý den,

zda již máte doklad připravený k vyzvednutí poznáte na webových stránkách MěÚ Černošice (www.mestocernosice.cz) na odkazu v pravém sloupci "objednávání klientů, informace o hotových dokladech". Zde si najdete příslušný doklad a dle data podání žádosti zjistíte, zda je již připraven k vyzvednutí. Občanské průkazy přišly ze dne 14.11.2017. Vaše žádost o OP je ze dne 20.11.2017.

Stanislav Herman, 27.11.2017
Kdy si mohu vyzvednout nový OP?

Dobrý den,

stav vyhotovení Vašeho OP můžete sledovat na našich webových stránkách:

Stanislav Herman, 03.10.2017
Dobry den mohu pocitat stim ze si vyzvednu op pristi tyden dekuji

Dobrý dne, stav vyhotovení Vašeho dokladu můžete sledovat na webových stránkách. Odvíjí se od data podání žádosti.

Stanislav Herman, 31.08.2017
Dobrý den, je nutná výměna pasu při změně jen ulice v rámci vesnice? Děkuji JK

Dobrý den,

v cestovním pasu není uvedena adresa trvalého pobytu a není tedy nutné doklad měnit.

Před cestou doporučuji kontrolu platnosti dokladu.

Stanislav Herman, 25.08.2017
Žádost na nový CD podána 14.6.2017

Dobrý den,

zda již máte doklad připravený k vyzvednutí poznáte na webových stránkách MěÚ Černošice (www.mestocernosice.cz) na odkazu v pravém sloupci "objednávání klientů, informace o hotových dokladech". Zde si najdete příslušný doklad a dle data podání žádosti zjistíte, zda je již připraven k vyzvednutí. Cestovní doklady přišly ze dne 6. 6. 2017.

Stanislav Herman, 26.06.2017
Dobrý den, chceme pas pro 10 letého vnuka, kterého máme svěřeného do péče. Co všechno k tomu potřebujeme? Děkuji

Dobrý den,

při podání žádosti o cestovní pas pro vnuka, kterého máte svěřeného do péče potřebujete:

a) rodný list vnuka

b) rozsudek soudu o svěření do pěstounské péče

c) souhlas zákonného zástupce nebo je-li nedohledatelný zákonný zástupce doloží se potvrzení od OSPODu o

neznámém pobytu matky i otce.

d) správní poplatek 100,- Kč.

Stanislav Herman, 26.06.2017
Dobrý den, Měl bych dotaz ohledně poničeného O.P.který má všechny údaje v pořádku,ale je nalomený a ohlý /spadl otci po sekačku/. Jestli má O.P. měnit a pokud ano tak jestli jsou nějaké náklady a když tak kolik cca.... děkuji Pechar

Dobrý den,

pokud je porušena celistvost občanského průkazu, měl byste ho vyměnit. Správní poplatek za nový OP je 100,- Kč. Poškození občanského průkazu je přestupek proti zákonu 328/1999 Sb., o občanských průkazech, a lze za něj uložit pokutu. Výše pokuty je odvozena od četnosti porušení zákona.

Stanislav Herman, 22.05.2017
Dobrý den, když je webcall pro zařízení cestovního pasu takhle plný, znamená to, že bez objednání bude problém pas udělat? Přidáváte při větší obsazenosti místa na webcall? Díky.

Dobrý den,

internetové objednávky mají omezené množství a to dvě místa za hodinu a proto jsou nejen na pasy ale i na všechny činnosti rychle zarezervované. Samozřejmně můžete přijít kdykoli v úředních hodinách. V posledním týdnu je zvýšený zájem o pasy a tak je možné sledovat na www.mestocernosice.cz i kolik je momentálně klientů v pořadí což je velmi šikovná možnost pro rozhodování k návštěvě na úřadu.

Stanislav Herman, 04.05.2017
Dobry den chtela jsem se zeptat zda jiz mam hotovy obcansky prukaz. Zadost byla podana 19.4.2017 v Praze 9 Vysocanech. Dekuji Katerina Krejskova

Dobrý den,

pokud jste podávala žádost na úřadě MČ Prahy 9 a máte doklad na stejném úřadě i vyzvednout, kontaktujte prosím s tímto dotazem úřad Prahy 9. Nemáme přehled o hotových dokladech jiných úřadů.

Stanislav Herman, 03.05.2017

Stránka