Pořádek ve městě, svoz odpadu aj. (Tech. služby)

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik má zdravý člověk dohromady prstů na obou rukou

Stránka

Dobrý den, ráda bych se informovala, zda lze zajistit odvoz starého sporáku, bojleru, wc mísy, starého nábytku, hromadu banánových krabic apod. Nasledne objednat velkoobjemovy kontejner na ruzny odpad nebo to nějak zkombinovat a kolik by to stalo. Jsme se sestrou obě invalidní a po stěhováních a výměně ruzných spotřebičů a zařízení se nám to hodně nahromadilo. Děkuji moc za rady a informace. Ing. Jindra Okenfussová.

Vážená paní Okenfussová,

kontejner Vám samozřejmě můžeme přistavit, cena je dle váhy odpadu. Zavolejte, prosím, na telefonní číslo 251 641 183, je třeba se domluvit na podrobnostech.

Děkujeme.

Naděžda Švehlová, 26.10.2018
Kdy a kde budou rozmístěny kontejnery na vícerozměrný odpad

Informace k "Akci velkoobjemové kontejnery podzim 2018" najdete v aktualitách na webu města nebo v sekci technických služeb

mesto/mestsky-urad/struktura-informace-odboru/technicke-sluzby/

Naděžda Švehlová, 10.09.2018
V jakých intervalech probíhá sekání travnatých pásů na ulicích. Konkrétně mě zajímá ulice Alešova. Tráva je zde často vysoká, prorůstá obrubníky až do poničeného asfaltu. Někteří obyvatelé pak sečení a úklid dělají na vlastní náklady.

Sekání travnatých pásů podél komunikací by mělo probíhat podle potřeby. Ne vždy se nám to však daří z důvodu dlouhodobého podstavu počtu pracovníků technických služeb.

Pomoc občanů města, kteří se o zelené pásy před svými nemovitostmi starají sami, velmi vítáme a dovolujeme si jim i touto cestou poděkovat.

Naděžda Švehlová, 09.07.2018
Dobrý den paní Švehlová, děkuji za zajištění velice kvalitního úklidu v ulici V Kosině. Byl proveden nejen úklid, ale i posekání travnatých pásů, a to velmi pečlivě. S pozdravem Stýblová.

Děkujeme za ocenění naší práce, velmi si toho vážíme.

Naděžda Švehlová, 23.05.2018
Dobrý den, prosím Vás o sdělení, kdy bude provedeno řádné čištění ulice V Kosině. Děkuji, Stýblová.

Čištění ulice V Kosině již částečně proběhlo, ale nemohlo být řádně dokončeno z důvodu zaparkovaných automobilů. Opětovné čištění bude probíhat 22.5.2018.

Děkujeme za pochopení.

Naděžda Švehlová, 14.05.2018
Dobrý den, stále máme problém s tlakem vody na vstupu do domu (ulice Pardubická). Nejedná se pouze o letní měsíce. Již jsem na to upozorňoval v dotazu 21.5.2016 na těchto stránkách. Dále jsem urgoval vyřešení problému po e-mailu v roce 2017, ale nedostal jsem doposud odpověď. Prosím o sdělení jakou formou a na koho se obrátit, aby se město začalo zabývat tímto problémem a dodržovalo alespoň zákonné normy. S pozdravem František Havelka
Dobrý den,

uvedeným problémem jsme se zabývali, zatím však nemáme k dispozici definitivní návrh řešení. Od té doby došlo k personálním změnám ve firmě AQUACONSULT. Bylo proto nutné tuto záležitost znovu posoudit. V následujícím týdnu bude na Vaší přípojce osazen digitální dataloger, podle kterého ověříme průběh tlaku na konci talkového pásma, kde se nachází Vaše nemovitost. Na základě výsledků měření se budeme zabývat návrhy řešení dané věci.
Jiří Jiránek, 25.04.2018
Dobrý den, prosím o úklid štěrku, který byl rozházen technickými službami na konci zimy, z ulice Luční. Tento štěrk ničí komunikaci i zpevněné plochy před vjezdy do domů. Chápu, že město má spousty komunikací, ale mám pocit, že na nás bylo zapomenuto. Děkuji, s pozdravem Marta Párová

V současné době je odborem technických služeb prováděn celoplošný úklid města, který bude trvat nejpozději do konce května.

Naděžda Švehlová, 24.04.2018
Dobry den chtel jsem se zeptat kdy se vyvazi odpad v ulici myslbekova. Nove jsme se nastěhovali. Dekuji

Svozovým dnem v ulici Myslbekova je středa.

Naděžda Švehlová, 08.03.2018
Dobrý den,mohu zaplatit odpad na rok 2018 600,-kč na Váš účet nebo musím osobně? děkuji

Poplatek za komunální odpad lze platit převodem na účet města i osobně na pokladnách města.

Bližší informace Vám poskytne pí Dagmar Ovečková - finanční odbor

Naděžda Švehlová, 08.03.2018
Dobrý den, jak budou přistavovány kontejnery na bioodpad v roce 2018. Děkuji za odpověď Josl

Informace o svozu bioodpadu velkoobjemovými kontejnery jsou zveřejněny v Informačním listu a dále je najdete na webových stránkách města   Svoz bioodpadu velkoobjemovými kontejnery