Testovací stránka
Žádost o vydání průkazu řidiče vozidla taxislužby | |||
Žádost o zápis do evidence / vyřazení z evidence vozidel taxislužby |
| Filip Kořínek (starosta) |
| Petr Wolf (místostarosta, člen rady, předseda stavební komise, člen pracovní skupiny pro rekonstrukci železnice, člen výboru pro územní plánování) |
| Jan Fara (člen rady a člen grantového výboru) |
Šimon Hradilek (člen rady a předseda pracovní skupiny pro rekonstrukci železnice) | |
- Filip Kořínek (starosta)
- Petr Wolf (místostarosta, člen rady, předseda stavební komise, člen pracovní skupiny pro rekonstrukci železnice, člen výboru pro územní plánování)
- Jan Fara (člen rady a člen grantového výboru)
- Šimon Hradilek (člen rady a předseda pracovní skupiny pro rekonstrukci železnice)
- Lenka Kalousková (členka rady, předsedkyně komise pro školství a předsedkyně grantového výboru)
- Tomáš Kratochvíl (člen rady, člen pracovní skupiny pro rekonstrukci železnice a předseda finančního výboru)
- Milena Paříková (členka rady, předsedkyně komise pro životní prostředí a vzhled města a členka sociální komise)
sddfsdf | cxcyccy | yxcyxcyx | yxcyxc | yxcyxc |
cxycyxc | ||||
Rada obce zřídila komise jako své iniciativní a poradní orgány. Komise předkládají svá stanoviska a náměty radě města a jsou ze své činnosti radě města odpovědné.
Komise stavební
Komise sociální
Komise pro vzhled města a životní prostředí
Komise pro dopravu a bezpečnost
Komise pro spolkovou činnost a komunitní život
Komise pro školství
Pracovní skupina pro rekonstrukci železnice
Komise stavební
Složení:
Předseda komise: Petr Wolf
E-mail: petr.wolf@mestocernosice.cz
Ostatní členové:
Jiří Kubát
Vladimír Kudela
Milan Lášek
Vladimír Leška
Přemysl Mališ
Aleš Voženílek
Tajemník komise: Lucie Poulová, odbor investic a správy majetku
E-mail: lucie.poulova@mestocernosice.cz
Zápisy: 14-1-2015, 28-1-2015, 11-2-2015, 25-2-2015, 11-3-2015, 25-3-2015, 8-4-2015, 22-4-2015, 6-5-2015, 20-5-2015, 3-6-2015, 17-6-2015, 1-7-2015, 15-7-2015, 26-8-2015, 9-9-2015, 23-9-2015, 7-10-2015, 21-10-2015, 4-11-2015, 9-12-2015, 6-1-2016, 20-1-2016, 3-2-2016, 17-2-2016, 2-3-2016, 16-3-2016, 30-3-2016, 13-4-2016, 27-4-2016, 11-5-2016, 25-5-2016, 8-6-2016, 22-6-2016, 7-7-2016, 20-7-2016, 10-8-2016, 24-8-2016, 7-9-2016, 21-9-2016, 5-10-2016, 19-10-2016, 02-11-2016, 16-11-2016, 30-11-2016, 14-12-2016, 11-1-2017, 25-1-2017, 8-2-2017, 22-2-2017, 8-3-2017
Komise sociální
Složení:
Předsedkyně komise: Martina Řehořová
E-mail: rehorova.martina@gmail.com
Ostatní členové:
Milena Paříková
Daniela Göttelová
Barbora Řepová
Jakub Martin
Miroslav Strejček
Naděžda Švehlová
Alena Hrudková
Marcela Haspeklová
Alexandra Boušková
Tajemník komise: Jaroslava Krčilová, odbor sociálních věcí a zdravotnictví
E-mail: jaroslava.krcilova@mestocernosice.cz
Zápisy: 9-2-2015, 12-1-2015, 20-4-2015, 27-5-2015, 24-6-2015, 29-7-2015, 5-10-2015, 2-11-2015, 30-11-2015, 27-1-2016, 24-2-2016, 6-4-2016, 11-5-2016, 20-6-2016, 12-9-2016, 31-10-2016, 28-11-2016, 09-01-2017, 6-2-2017
Komise pro vzhled města a životní prostředí
Složení:
Předsedkyně komise: Milena Paříková
E-mail: milena.parikova@mestocernosice.cz
Ostatní členové:
Jana Neumanová
Jan Pretel
Vladimír Dousek
Petr Šmerák
Jana Slezáková
Tajemník komise: Renáta Petelíková, odbor technické služby
E-mail: renata.petelikova@mestocernosice.cz
Zápisy: 21-1-2015, 4-3-2015, 15-4-2015, 20-5-2015, 24-6-2015, 2-9-2015, 21-10-2015, 2-12-2015, 13-1-2016, 10-2-2016, 23-3-2016, 17-5-2016, 12-12-2016, 18-01-2017, 22-2-2017, 20-3-2017
Komise pro dopravu a bezpečnost
Složení:
Předseda komise: Šimon Hradilek
E-mail: simon.hradilek@mestocernosice.cz
Ostatní členové:
Josef Linhart
Tomáš Prskavec
Tomáš Havlík
Václav Maisner
Petr Zmatlík
Vlastimil Ráb
Tajemník komise: Martin Votava, odbor investic a správy majetku
E-mail: martin.votava@mestocernosice.cz
Zápisy: 21-1-2015, 1-4-2015, 1-7-2015
Komise pro spolkovou činnost a komunitní život
Složení:
Předseda komise: Filip Kořínek
E-mail: filip.korinek@mestocernosice.cz
Ostatní členové:
Josef Barchánek
Karel Müller
Michal Vlček
Magdaléna Voldřichová
Petra Stejskalová
Georgi Bečev
Marek Jeřicha
Barbora Malá
Pavel Jahelka
Tajemník komise: Adéla Červenková, odbor školství, kultury a cestovního ruchu
E-mail: adela.cervenkova@mestocernosice.cz
Zápisy: 9-1-2015, 11-2-2015, 1-4-2015, 27-5-2015, 2-9-2015, 11-11-2015, 6-4-2016, 14-9-2016, 3-4-2017
Komise pro školství
Složení:
Předsedkyně komise: Lenka Kalousková
E-mail: lenka.kalouskova@mestocernosice.cz
Ostatní členové:
Petr Hopfinger
Milan Čejka
Jitka Böhmová
Martina Fritschová
Alžběta Kratochvílová
Klára Pondělíčková
Barbora Formanová
Jana Sticzayová
Tereza Trantinová
Tajemník komise: Eva Schneebergerová, odbor vnitřních věcí
E-mail: eva.schneebergerova@mestocernosice.cz
Zápisy: 4-3-2015, 20-5-2015, 9-9-2015, 2-11-2015, 24-2-2016, 18-5-2016, 16-11-2016
Pracovní skupina pro rekonstrukci železnice
Složení:
Koordinace: Tomáš Kratochvíl
E-mail:t.kratochvil@vecicernosicke.cz
Ostatní členové:
Tomáš Hlaváček, Filip Kořínek, Pavel Cejnar, Petr Wolf, Petr Pánek, Šimon Hradilek, Michal Skála, Tomáš Jandura, Jakub Špetlák, Josef Linhart, Jakub Marek, Jan Pretel, Jana Zelinková, Alice Nellis, Stanislav Provázek, Milan Nováček
Tajemník komise:
E-mail:
Zápisy: 17-2-2015
jdfhal fjasfh jksdlfh kjsdfhla jfd