Lidský řetěz pro černošickou knihovnu - čtvrtek 7.11. od 14:00

řetěz pro knihovnu

Stěhování (části) městské knihovny do nového prostoru - přijďte se zapojit, přijďte nám pomoci, pro dobrou věc!

Přátelé, již na TENTO ČTVRTEK skládáme lidský řetěz pro městskou knihovnu, abychom její část společně přestěhovali do nové radnice - cca 150 m. Zapojíte se a pomůžete nám s tím, prosím, aby nás bylo dost? Na věku ani kondici nezáleží, knihu unese každý. ;-) Prosíme, napište nám své jméno a kontakt na odkazu níže, nebo prostě a hlavně rovnou přijďte! TERMÍN? ČTVRTEK 7. 11 od 14:00. (Pokud můžete až později, přijďte i tak - zapojíme Vás, potřebujeme Vás.) Těšíme se na Vás a děkujeme!

https://forms.gle/fE18r9bDZsPLSGHM7 (V současné verzi aplikace V obraze není odkaz aktivní, proto, prosím, klikněte na ikonku Zobrazit na webu, tam aktivní je... - nebo rovnou přijďte ;-)

Datum vložení: 4. 11. 2019 17:46
Datum poslední aktualizace: 4. 11. 2019 17:52