Očkovací centrum Anticovid Dobřichovice

Očkovací centrum Anticovid Dobřichovice 2

Byly spuštěny webové stránky nového očkovacího centra v Dobřichovicích

www.ockovani-dobrichovice.cz

Důležité je zdůraznit, že očkovací centrum je pro kohokoli, a ne pouze pro občany Dobřichovic. Přihlásit se může aktuálně kdokoli nad 70 let, případně ten, kdo je pedagogem nebo zdravotníkem či pracovníkem v sociálních službách. Přihlásit se lze VÝHRADNĚ přes registraci v centrálním systému https://registrace.mzcr.cz/ , kde se jako místo vakcinace zvolí Očkovací centrum Dobřichovice. (Pokud by někdo z černošických občanů potřeboval pomoci s registrací v centrálním registračním systému, s důvěrou se na nás obraťte - MÚ Černošice, Jitka Drahokoupilová, tel. 607 015 369).

Kromě očkovacího centra bude v areálu Sokol Dobřichovice již brzy také testovací centrum - na antigenní testy. Testování bude od 29. března, rezervační systém na www.dobrichovicetestovani.cz začne fungovat od 25.3.2021.
Na test bude možné přijít i bez objednání (a počkat na volné místo).

Provoz očkovacího centra již podpořil svazek obcí Region Dolní Berounka, o dalším příspěvku bude jednat i rada města Černošice.
Datum vložení: 22. 3. 2021 11:42
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2021 12:22