Omezení úředních hodin MÚ Černošice pro veřejnost, platné od 12.10.2020

Omezení úředních hodin MÚ Černošce pro veřejnost, platné od 12.10. 1

Vzhledem k nařízení vlády ČR, ze dne 8. října 2020, dojde od 12.10.2020 k omezení úředních hodin MÚ Černošice. Bude otevřeno v pondělí od 8.00 do 13.00 hodin a ve středu od 12.00 do 17.00. Omezení se netýká pracoviště podatelny. Úřední hodiny správního odboru zrušeny.

Všem klientům městského úřadu doporučujeme maximálně využít písemný, elektronický a telefonní styk.

S platností od pondělí 2. 11. 2020 je možné vyřízení všech záležitostí ohledně občanských průkazů, cestovních dokladů, řidičských průkazů, evidence vozidel a dalších činností správního odboru pouze PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ prostřednictvím našeho internetového sytému WEBCALL.

K tomuto opatření jsme nuceni přistoupit z důvodů plnění veškerých nařízení a doporučení vlády ve vztahu k ochraně zdraví a bezpečnosti Vás občanů našich klientů. Tímto opatřením chceme eliminovat tvoření dlouhých front a shlukování osob v chodbách a dalších prostorech úřadu. Zároveň se tímto snažíme zajistit Vaše minimální čekání při vyřízení Vašich záležitosti. O ukončení tohoto opatření budeme informovat na webových stránkách úřadu.

Odbavovací kapacita u výše uvedených činností tímto opatřením nebude snížena. V případě neodkladných záležitostí nás, prosím, kontaktujte na e-mail spravni@mestocernosice.cz, zde popište své závažné důvody ideálně s uvedením telefonického kontaktu. Vaši záležitost s Vámi budeme řešit individuálně.

Datum vložení: 9. 10. 2020 12:38
Datum poslední aktualizace: 28. 10. 2020 13:19