Omezení úředních hodin na řidičských průkazech

Omezení úředních hodin na řidičských průkazech 1

Úřední hodiny:
pondělí a středa od 8:00 do 17:00 - pro veškeré činnosti spojené s udělením řidičského oprávnění a vydáním řidičského průkazu
úterý a čtvrtek - pro veřejnost uzavřeno
pátek od 8:00 do 12:00 - pouze pro vyzvednutí vyhotovených řidičských průkazů

Vážení klienti,

Městský úřad Černošice, správní odbor, Vás informuje, že od května 2024 dochází k omezení úředních hodin v agendě řidičských průkazů.

Úřední hodiny budou následující:

pondělí a středa od 8:00 do 17:00 - pro veškeré činnosti spojené s udělením řidičského oprávnění a vydáním řidičského průkazu

úterý a čtvrtek - zavřeno pro veřejnost

pátek od 8:00 do 12:00 - pouze pro předávání/vyzvednutí vyhotovených řidičských průkazů.

Uvedené platí pro obě pracoviště Městského úřadu Černošice tedy: Podskalskou 19, Praha 2, i Karlštejnskou 259, Černošice (radnice města Černošice).

Pro vyřízení jakýchkoliv úkonů na pracovišti Karlštejnská 259, Černošice, je nezbytné objednání klientů prostřednictvím webového objednávacího systému na následujícím odkaze: prakticke-informace/objednavani-klientu/.

V případě pracoviště Podskalská 19, Praha 2, je objednání vhodné a lze ho doporučit, protože vyřízení požadované záležitosti lze v případě objednání garantovat. Objednání je možné na stejné webové adrese.

S pozdravem Radek Haugvic

Datum vložení: 22. 4. 2024 14:24