Rozhodnutí hejtmanky Středočeského kraje o vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu 1

Vykonávání péče o děti a mládež, k nimž nemohou za krizové situace vykonávat péči rodiče, nebo jiný zákonný zástupce.

Z rozhodnutí hejtmanky Středočeského kraje bude zajišťovat Základní škola Černošice, se sídlem Pod školou 447, 252 28 Černošice, vykonávání péče pro děti vě věku od 3 do 10 let pro rodiče a zákonné zástupce, kteří jsou zaměstananci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci v sociálních službách, sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech a další.

Celé znění rozhodnutí zde ke stažení

Postup pro umístění dětí

Postup pro umístění dítěte.pdf