KORONAVIRUS: mimořádná opatření, důležité kontakty a aktuality pro občany - INFORMACE NAJDETE ZDE

Splatnost poplatku za svoz komunálního odpadu

popelnice

Pokud obvykle platíte poplatek za odpad hotově na pokladně úřadu, prosím Vás tentokrát platbu odložit. Město nebude sankcionovat pozdní úhrady poplatku za komunální odpad, a to nejméně do 30. 6. 2020. (Standardní lhůta je 31. 3. 2020 - pokud platíte převodem, budeme rádi, když ji dodržíte. Děkujeme.)

Aktuální informace ke splatnosti poplatku:
Vážení spoluobčané,
děkujeme těm, kteří již poplatek řádně a včas zaplatili.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu (a omezení přístup na městský úřad) město nebude sankcionovat pozdní úhrady poplatku, a to nejméně do 30. 6. 2020. Toto opatření se týká především občanů, kteří nemají možnost hradit poplatek bezhotovostně a má minimalizovat pohyb mimo bezpečí domova. Pokud platíte převodem, budeme rádi za dodržení lhůty. Děkujeme.

Prosíme Vás, abyste ve svém vlastním zájmu nechodili na úřad do pokladny a využili  bezhotovostního způsobu úhrady. Číslo účtu a Vám příslušný variabilní symbol Vám sdělíme i telefonicky v obvyklé pracovní době v pracovních dnech na čísle 221 982 518 nebo 602 315 248, případně na e-mailu dagmar.oveckova@mestocernosice.cz.

Děkujeme Vám za ohleduplnost a ochranu vlastního zdraví.
Jana Ullrichová,
vedoucí finančního odboru

Veškeré údaje pro platbu zůstávají stejné jako v minulých letech:

Číslo účtu pro platbu je 30015-388063349/0800, variabilní symbol (VS) je adresné označení poplatníka a bylo přiděleno v r. 2012 nebo při pozdější registraci. VS sdělí kontaktní pracovníci na požádání. Všechny náležitosti platby jsou také uvedeny v přehledné tabulce na stránce finančního odboru.

Pro fyzickou osobu, která má v Černošicích trvalý pobyt, činí poplatek 600,- Kč/osobu/rok; pro fyzickou osobu, která má ve městě ve vlastnictví stavbu určenou k individuální rekreaci, byt nebo rodinný dům, ve kterých není hlášena k pobytu žádná fyzická osoba, činí poplatek 600,- Kč/objekt/rok.

Poplatek jsou povinni platit i cizinci.

Datum vložení: 24. 3. 2020 9:00
Datum poslední aktualizace: 24. 3. 2020 18:10