Vyvážení jímek na ČOV Černošice pozastaveno z důvodu probíhající rekonstrukce

Vážení občané, z důvodu probíhající rekonstrukce čistírny odpadních vod v Černošicích není možné svážet na čistírnu odpadní vody. Tento zákaz platí do odvolání. V případě, že potřebujete vyvézt jímku či septik, je nutné obrátit se na firmu, která má oprávnění k odvozu odpadních vod do jiné čistírny. Podle našeho zjištění však na čistírnách v okolních obcích platí stejný zákaz.

Můžeme Vám doporučit kontaktovat firmu META Servis, s. r. o. z Kosoře, která jako jediná z okolí sváží odpadní vody a vyváží je do čistírny v Praze 5 – Zličíně. Kontaktní údaje: Meta Servis, s. r. o., Na Pískách 225, 252 26 Kosoř, tel: 606 508 015, e-mail: metaservis@volny.cz, provozní doba: Po – Pá: 6:30 – 15:00 h. Objednávat je možné nejlépe 2-3 dny dopředu. Firma disponuje vozem s pohonem 4x4 o objemu 5 m3. Cena za odvoz, bez ohledu na množství, je 1310 Kč. Je rovněž možné vyvézt několik jímek najednou (do naplnění vozu, např. domluví-li se sousedé) za stejnou cenu. V případě většího objemu jímky je možné odvoz zajistit vozem o objemu 9,5 m3, který má však nižší podvozek a tudíž je vhodný spíše do lépe přístupných lokalit. Cena za velký vůz je 1690 Kč.

Vážení občané, z důvodu probíhající rekonstrukce čistírny odpadních vod v Černošicích není možné svážet na čistírnu odpadní vody. Tento zákaz platí do odvolání. V případě, že potřebujete vyvézt jímku či septik, je nutné obrátit se na firmu, která má oprávnění k odvozu odpadních vod do jiné čistírny. Podle našeho zjištění však na čistírnách v okolních obcích platí stejný zákaz.

Můžeme Vám doporučit kontaktovat firmu META Servis, s. r. o. z Kosoře, která jako jediná z okolí sváží odpadní vody a vyváží je do čistírny v Praze 5 – Zličíně. Kontaktní údaje: Meta Servis, s. r. o., Na Pískách 225, 252 26  Kosoř, tel: 606 508 015, e-mail: metaservis@volny.cz, provozní doba: Po – Pá: 6:30 – 15:00 h. Objednávat je možné nejlépe 2-3 dny dopředu. Firma disponuje vozem s pohonem 4x4 o objemu 5 m3. Cena za odvoz, bez ohledu na množství, je 1310 Kč. Je rovněž možné vyvézt několik jímek najednou (do naplnění vozu, např. domluví-li se sousedé) za stejnou cenu. V případě většího objemu jímky je možné odvoz zajistit vozem o objemu 9,5 m3, který má však nižší podvozek a tudíž je vhodný spíše do lépe přístupných lokalit. Cena za velký vůz je 1690 Kč.

Datum vložení: 12. 6. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2017 23:02