Zvoleno nové vedení města

Včerejší ustavující zasedání zastupitelstva zvolilo většinou 14 hlasů nové vedení města v tomto složení: starosta: Filip Kořínek (Věci černošické), místostarosta: Petr Wolf (TOP 09), dalších 5 členů rady: Šimon Hradilek (Nezávislí pro Černošice), Milena Paříková (VČ), Lenka Kalousková (VČ), Karel Müller (VČ), Tomáš Kratochvíl (VČ).

Včerejší ustavující zasedání zastupitelstva zvolilo většinou 14 hlasů nové vedení města v tomto složení: starosta: Filip Kořínek (Věci černošické), místostarosta: Petr Wolf (TOP 09), dalších 5 členů rady: Šimon Hradilek (Nezávislí pro Černošice), Milena Paříková (VČ), Lenka Kalousková (VČ), Karel Müller (VČ), Tomáš Kratochvíl (VČ). Starosta byl zvolen jako uvolněný, místostarosta a ostatní členové rady jako neuvolnění.

Předsedou kontrolního výboru byl za nejsilnější stranu mimo městskou radu zvolen Tomáš Jandura (Trojlístek). Předsedou finančního výboru byl zvolen David Otava (Nezávislí).

Datum vložení: 7. 11. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2017 23:02