Úřední hodiny pro odbor územního plánování (Černošice) pouze: Středa 8:00 – 17:00 – telefonní hovory + osobní návštěvy

Objednávání klientů a informace o hotových dokladech

Objednávání klientů prostřednictvím Internetu

Systém WEBCALL slouží k objednávání pořadových lístků prostřednictvím Internetu Objednávat je možno činnosti (agendy), provozované na pracovišti Podskalská 19, Praha 2.

Pokud zadáte správný PIN dříve, než 15 minut před objednaným termínem, systém ohlásí chybný PIN ! Prosíme v takovém případě vyčkejte a zadejte PIN znovu, nejdříve však 15 minut před objednaným termínem.

Prosíme klienty, aby si pečlivě PIN zaznamenali, pozdější zjišťování správného PINU na požádání je pro pracovníky Městského úřadu Černošice obtížné a časově náročné! Na systémem požadovanou e-mailovou adresu je vám PIN zasílán.

V případě, že se rozhodnete objednaný termín nevyužít, zrušte ho prosím standardním způsobem pomocí objednávkového systému. Jestliže toto není možné, informujte nás prosím o této skutečnosti na e-mailu: spravni@mestocernosice.cz, nejlépe přeposláním doručeného e-mailu s uvedeným termínem Vaší objednávky. Následně bude termín uvolněn pro další klienty.

Pořadové lístky objednané systémem WEBCALL vydává kiosek v prvním patře budovy Podskalská 19, Praha 2.

Systém WEBCALL

Upozornění: V případě, že kapacita Vámi rezervované činnosti bude již naplněna, neváhejte nás navštívit kdykoliv v úředních hodinách, věnujeme se klientům i bez objednání na konkrétní termín.

Informace o hotových dokladech

Informace, formuláře, kontakty

Městský kalendář

Březen2019

Kalendáře vedení města

Kalendář schůzí vedení

Počasí dnes:

21. 3. 2019

Bude skoro jasno až polojasno, přechodně až oblačno. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 3 až -1°C.

100let

V obrazeGoogle playApp Store