Strategické záměry

Strategické investiční záměry vycházejí mj. ze strategického plánu rozvoje města, který naleznete v sekci Studie a analýzy. O realizaci bude rozhodnuto zejména dle finančních možností a dalších technických, majetkoprávních a jiných okolností, včetně stanovení priorit.

Viz též Připravené projekty / Projekty v realizaci / Dokončené projekty / Drobné inv. záměry

Průběžně probíhající záměry (odkazy na samostatné podstránky, viz nabídka vlevo):

Další strategické záměry města:

• Rozvoj a zkvalitnění centrální části Černošic a Mokropes (v návaznosti na schválení 1. změny ÚP z 07/2014 budou zpracovány samostatné urbanistické studie)
  • Příprava prodeje pozemků města v lokalitě Na Pískách (probíhá)
  • Nové využití pro Mokropeský statek Famelie (část v majetku města)
  • Vybudování nového městského hřbitova na Vráži (konec ul. Husova)
  • Propustek pro pěší pod žel. tratí mezi ulicemi Dr. Janského a Zd. Lhoty (příprava PD)
  • Obnova vozového parku a stavebních strojů Technických služeb (probíhá)
  • Protipovodňová stěna v ul. Na Drahách
  • Taneční sál na pozemku ZUŠ (návrhy PRAGOPROJEKT 2000 situace, pohled I, pohled II, Ing. Neubertová 2006 projekt, in.Spira Group 2009 situace, pohled I, pohled II,  WAREX 2011 pohledy, půdorys
  • Lávka u Kazínské skály (do Lipenců)