Úřední hodiny pro odbor územního plánování (Černošice) pouze: Středa 8:00 – 17:00 – telefonní hovory + osobní návštěvy

Občanské průkazy, cestovní doklady apod.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik má rok ročních období

Dobrý den,

Váš OP je připraven k vyzvednutí. Stav vyhotovení je možné sledovat na našem webu:

www.mestocernosice.cz/mesto/mestsky-urad/objednavani-klientu-a-informace-o-hotovych-dokladech/hotove-obcanske-prukazy/

Dobrý den,

zda již máte doklad připravený k vyzvednutí poznáte na webových stránkách MěÚ Černošice (www.mestocernosice.cz) na odkazu v pravém sloupci "objednávání klientů, informace o hotových dokladech". Zde si najdete příslušný doklad a dle data podání žádosti zjistíte, zda je již připraven k vyzvednutí. Občanské průkazy přišly ze dne 14.11.2017. Vaše žádost o OP je ze dne 20.11.2017.

Dobrý den,

stav vyhotovení Vašeho OP můžete sledovat na našich webových stránkách:

Dobrý dne, stav vyhotovení Vašeho dokladu můžete sledovat na webových stránkách. Odvíjí se od data podání žádosti.

Dobrý den,

v cestovním pasu není uvedena adresa trvalého pobytu a není tedy nutné doklad měnit.

Před cestou doporučuji kontrolu platnosti dokladu.

Dobrý den,

zda již máte doklad připravený k vyzvednutí poznáte na webových stránkách MěÚ Černošice (www.mestocernosice.cz) na odkazu v pravém sloupci "objednávání klientů, informace o hotových dokladech". Zde si najdete příslušný doklad a dle data podání žádosti zjistíte, zda je již připraven k vyzvednutí. Cestovní doklady přišly ze dne 6. 6. 2017.

Dobrý den,

při podání žádosti o cestovní pas pro vnuka, kterého máte svěřeného do péče potřebujete:

a) rodný list vnuka

b) rozsudek soudu o svěření do pěstounské péče

c) souhlas zákonného zástupce nebo je-li nedohledatelný zákonný zástupce doloží se potvrzení od OSPODu o

neznámém pobytu matky i otce.

d) správní poplatek 100,- Kč.

Dobrý den,

pokud je porušena celistvost občanského průkazu, měl byste ho vyměnit. Správní poplatek za nový OP je 100,- Kč. Poškození občanského průkazu je přestupek proti zákonu 328/1999 Sb., o občanských průkazech, a lze za něj uložit pokutu. Výše pokuty je odvozena od četnosti porušení zákona.

Dobrý den,

internetové objednávky mají omezené množství a to dvě místa za hodinu a proto jsou nejen na pasy ale i na všechny činnosti rychle zarezervované. Samozřejmně můžete přijít kdykoli v úředních hodinách. V posledním týdnu je zvýšený zájem o pasy a tak je možné sledovat na www.mestocernosice.cz i kolik je momentálně klientů v pořadí což je velmi šikovná možnost pro rozhodování k návštěvě na úřadu.

Dobrý den,

pokud jste podávala žádost na úřadě MČ Prahy 9 a máte doklad na stejném úřadě i vyzvednout, kontaktujte prosím s tímto dotazem úřad Prahy 9. Nemáme přehled o hotových dokladech jiných úřadů.