Úřední hodiny pro odbor územního plánování (Černošice) pouze: Středa 8:00 – 17:00 – telefonní hovory + osobní návštěvy

Řidičské průkazy, registrace vozidel aj.

Řidičské průkazy, registrace a převody vozidel aj.

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik měsíců má rok
Dobrý den.
Tiskopis žádosti o vydání průkazu řidiče taxislužby je k dispozici na:
případně si jej můžete vyzvednout a vyplnit přímo na MěÚ Černošice, Podskalská 19, Praha 2, 1. patro, před kanceláří č. 109. Vyplněnou žádost spolu s přiloženou průkazovou fotografií a potvrzením o zaplacení správního poplatku 500,- je třeba podat na podatelně úřadu. Občané, kteří mají státní občanství jiné než České republiky, musí k žádosti doložit  potvrzení o bezúhonnosti či rejstřík trestů vydaný státem, jehož je žadatel státním příslušníkem (dále viz § 21c dost. 2 zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě). Žádost o udělení "navazujícího" oprávnění řidiče taxislužby podejte nejdříve dva měsíce před koncem platnosti stávajícího průkazu.

Dobrý den,

žádost o nový ŘP vyřizujete přímo s pracovníkem přepážkového pracoviště, žádost se nevyplňuje.

Dobrý den,

můžete se objednat přes webové stránky černošického úřadu.

Dobrý den,

ano, v Podskalské 19, v 1. patře je čekárna s fotokabinou, kde lze pořídit průkazovu fotografii.

Dobrý den,

žádost nevyplňujete, tu s Vámi zpracuje až kolegyně na přepážkovém pracovišti elektronicky.

Dobrý den,

průkazovou fotogragii lze pořídit na úřadu v Podskalské 19 v prvním patře.

Dobrý den. Pro převod přívěsného vozidla potřebujete velký a malý techický průkaz, evidenční prohlídku z STK ne starší 30-ti dnů. registrační značka se nemění. Poplatek je 500,-Kč - záleží na domluvě prodávajícího a kupujícího, kdo poplatek zaplatí ale platí se na pokladně úřadu při převodu.

Dobrý den pane Kuryle,

když jste měl zákaz řízení jen na 6 měsíců, ale do dnešního dne jste si nevyzvedl řidičský průkaz, máte tudíž stále zablokované řidičské oprávnění.

Budete si muset udělat i přezkoušení v autoškole.

Nejdříve se ale musíte dostavit s občanským průkazem na MěÚ Černošice - kancelář 117 - Podskalská 19, kde Vám osobně vše vysvětlím a vytisknu Vám 2 výpisy evidenční karty, které budete potřebovat k vyřízení všech náležitostí k vrácení řidičského oprávnění.

Dobrý den p. Kozlová, k výměně propadlého řidičského průkazu budete dokládat pouze občanský průkaz, řidičský průkaz a průkazovou fotografii. Lze pořídit na místě - automat.

Dobrý den,

stav vyhotovení dokladu najdete na:

www.mestocernosice.cz/mesto/mestsky-urad/objednavani-klientu-a-informace-o-hotovych-dokladech/hotove-ridicske-prukazy/