Strategické záměry

Strategické investiční záměry vycházejí mj. ze strategického plánu rozvoje města, který naleznete v sekci Studie a analýzy. O realizaci bude rozhodnuto zejména dle finančních možností a dalších technických, majetkoprávních a jiných okolností, včetně stanovení priorit.

Viz též Připravené projekty / Projekty v realizaci / Dokončené projekty / Drobné inv. záměry

Průběžně probíhající záměry (odkazy na samostatné podstránky, viz nabídka vlevo):

Další strategické záměry města (připravované, projednávané):

• Skatepark v ulici Radotínská (studie (2.71 MB); probíhá zpracování projektové dokumentace)
  • Krajské gymnázium v Radotínské ulici (ověřovací studie (34.66 MB) předložena kraji, město nabízí pozemek)
  • Přístavba (nový objekt) Základní umělecké školy - viz samostatná stránka
    (Jen pro informaci - dřívější návrhy k záměru výstavby tanečního sálu na pozemku ZUŠ: PRAGOPROJEKT 2000 situace, pohled I, pohled II, Ing. Neubertová 2006 projekt, in.Spira Group 2009 situace, pohled I, pohled II,  WAREX 2011 pohledy, půdorys))
  • Sportovní hala v Radotínské ulici (ověřovací studie (11.11 MB) maximální možné velikosti, zatím odloženo k pozdějšímu posouzení i v závislosti na záměrech jiných investorů)
  • Příprava zasíťování a možnosti prodeje pozemků města v lokalitě Na Pískách (probíhá)
  • Nové využití pro Mokropeský statek Famelie (část v majetku města)
  • Propustek pro pěší pod žel. tratí mezi ulicemi Dr. Janského a Zd. Lhoty (příprava PD)
  • Protipovodňová stěna v ul. Na Drahách