Modernizace veřejného osvětlení

Název a reg. číslo projektu, žádost o dotaci, rozhodnutí nebo smlouva:

• Modernizace VO ve městě Černošice - 1. etapa
  • Registrační číslo projektu: 2182000660
  • Dne 18. 10. 2023 byla podána žádost o dotaci v rámci shora uvedeného programu administrovaného MPO; žádost podána odsouhlasenou externí společností.
  • Dne 13. 11. 2023 byla žádost akceptována, po uskutečnění a doložení dokumentace z výběrového řízení bude vydáno Rozhodnutí o poskytnutí dotace.

Stručný popis projektu

Práce spočívající v renovaci části sítě VO zahrnují výměnu stávajících výbojkových svítidel (v počtu 429 ks) za nová se zdrojem LED s regulací světelného toku a provedení dokladujících světelně technických výpočtů prokazujících splnění požadovaných světelně-technických požadavků a úsporu spotřeby elektrické energie.

Plán modernizace

Poskytovatel dotace, operační program, číslo výzvy:

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Náklady celkem (předpokládané), výše dotace a spoluúčast:

Náklady celkem:

5 mil. Kč

Požadovaný příspěvek (100 %) :

2,5 mil. Kč

Spoluúčast města:

2,5 mil. Kč

Termíny realizace projektu:

Realizace je plánována na jaře 2024. Koncem roku 2023 bylo vyhlášeno výběrové řízení na zhotovitele; nyní došlo k podpisu Smlouvy o dílo. Vybraným dodavatelem je společnost Elektroštika, spol. s.r.o.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů