Studie a analýzy

Nově zveřejněno:

Veřejný prostor

Náhradní výsadba v aleji mezi Černošicemi a Radotínem

• obnova lesoparku Na Vírku (část na pozemcích města) - kácení, prořez a náhradní výsadba, k realizaci cca v prvním čtvrtletí 2017 - textová zpráva, grafická studie

Sportpark Berounka

Mokropeský statek

Architektonický workshop

Územní studie veřejných prostranství

Vegetační pás na Vysoké

Dopravní zatížení

Požární a protipovodňová ochrana

• Studie retenční nádrže na horní Berounce (Povodí Vltavy, 11/2015)
  • Studie odtokových poměrů včetně návrhů možných protipovodňových opatření v povodí vodního toku Berounku - zpracovala spol. Sweco Hydroprojekt na zakázku pro Středočeský kraj, září 2019 (nemusí být konečná podoba, před zapracováním připomínek!) - studie (mapa), textová zpráva pro subpovodí Dolní Berounka

Strategický plán rozvoje Města Černošice

Hodnocení radničního periodika, webu a poskytování informací

Nezávislé hodnocení Města Černošice v materiálech o.s. Oživení (srpen 2012)

Hodnocení IL ze strany redakční rady - viz zápisy ze schůzí redakční rady

Rekonstrukce místních komunikací

• Detailní vysvětlení záměru, mapu a přehled zařazených ulic, rozpočet, pasportizaci komunikací aj. najdete v samostatné sekci Rekonstrukce komunikací.

Vodovody a kanalizace

Územní plán

• Materiály k územnímu plánu, včetně archivu a aktuálně projednávaných změn - viz sekce Územní plánování

Životní prostředí - odpady

Životní prostředí - ochrana ovzduší

• Časový plán města Černošice - příloha č. 1 (807.94 kB), příloha č. 2 (787.59 kB). Povinnost zpracovat časový plán vyplývá ze zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, v platném znění (dále jen zákon o ochraně ovzduší) pro všechny obce uvedené v aktualizovaném Programu zlepšování kvality ovzduší – Zóna Střední Čechy CZ02. V Časovém plánu jsou stanovena opatření, která vychází z Programu zlepšování kvality ovzduší - Zóna Střední Čechy CZ02, aktualizace 2020. Vytvořený Časový plán je koncipován jako živý dokument, který bude dále pravidelně vyhodnocován, aktualizován a doplňován o nová opatření.

Těžba břidličného plynu v Českém krasu

Rekonstrukce železnice

Průzkumy spokojenosti a preferencí obyvatel

Ostatní a odložené záměry

• Lávka pro pěší a cyklisty do Všenor (Horní Mokropsy) - situace + studie (ing. Vojíř)
  • Studie nové, samostatně stojící lávky do Všenor (Ateliér Qarta) - po veřejném projednání v roce 2018 město záměr zamítlo a přiklonilo se k zachování lávky i do budoucna jako součásti železničního mostu.

Za tuto stránku odpovídá F. Kořínek

Foto: Petr Kubín