Pořádek ve městě, úklid, svoz odpadu aj.

Za tuto stránku odpovídá N. Švehlová

Svoz bioodpadu od nemovitostí začne opět 1. března.  Nastává ovšem změna, svoz nebude pouze ve středu, tak jak tomu bylo v předchozích letech. Svozovými dny budou středa, čtvrtek a pátek podle svozových dnů vývozu nádob na směsný komunál.

Naděžda Švehlová, 31. 1. 2023

Dobrý den,

nyní je již vše opět uklizeno. Bohužel se s nepořádkem v okolí amfiteátru setkáváme neustále. Inkriminované místo je také monitorováno městskou policií.

Naděžda Švehlová, 16. 1. 2023

Kontejnery na bioodpad v lokalitě Na Vírku budou přistaveny v sobotu 26.11.2022.

Naděžda Švehlová, 1. 11. 2022

Děkujeme za upozornění. Tuto informaci jsme předali k řešení správci veřejného osvětlení - firmě Eltodo.

Naděžda Švehlová, 1. 11. 2022

Svozovou firmu jsme na nedostatky upozornili.

Nepovolenou skládku u kontejnerového stání pracovníci technických služeb opět uklidí a umístí ceduli zákaz skládky.

Naděžda Švehlová, 20. 10. 2022

Vývoz 1x za 2 týdny by mohl být jednou z cest k úsporám, které jsou v této chvíli zvažovány. Určité změny v příštím roce nastanou, jedná se o čipování popelnic a vážení odpadu.

Naděžda Švehlová, 3. 10. 2022

Posíláme Vám odkaz na nařízení města e_download.php?file=data/editor/650cs_2.pdf&original=Narizeni-reklama.pdf

Další dotazy Vám zodpoví paní Veronika Roubíčková, tel. 221 982 505, veronika.roubickova@mestocernosice.cz

13. 7. 2022

Polopodzemní kontejnery budou vyváženy 11. nebo 12.7. Úklid nepořádku už je zajišťován pracovníky technických služeb.

Děkujeme za pochopení.

Naděžda Švehlová, 11. 7. 2022

Za vzniklý problém se omlouváme. Pravděpodobně k němu došlo změnou volně stojících kontejnerů na kontejnery polopodzemní.

Od 1. července 2022 začíná svážet tyto odpady nová svozová firma Pobero. Frekvence svozu bude následující:

plast - pondělí a čtvrtek

papír - úterý a pátek

kov, tetrapak a sklo - 1x za 3 týdny

Naděžda Švehlová, 21. 6. 2022

Děkujeme za upozornění. Závadu na veřejném osvětlení jsme nahlásili k opravě firmě Eltodo.

Naděžda Švehlová, 27. 5. 2022

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů