Pořádek ve městě, úklid, svoz odpadu aj.

Za tuto stránku odpovídá N. Švehlová

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik má zdravý člověk prstů na jedné ruce

Obraťte se, prosím, na firmu Rumpold - P s.r.o., telefon 251 640 846.

Naděžda Švehlová, 3. 3. 2021

Akce přistavování velkoobjemových kontejnerů na jaře a na podzim byly zrušeny.

Občané trvale bydlící nebo vlastníci nemovitostí v obci, kteří platí poplatek za odpad tzv. za střechu, mohou velkobjemový odpad v menším množství odkládat celoročně zdarma ve sběrném místě v technických službách. Na větší množství velkoobjemového odpadu je nutno si kontejner objednat. Tato služba je zpoplatněna.

Naděžda Švehlová, 28. 1. 2021

Vážená paní magistro,

děkujeme za Váš podnět, který by byl zcela určitě přínosem. Tato oblast je však těžko přístupná pro svozovou firmu. Jsme rádi, že se nám daří zajišťovat svoz směsného komunálního odpadu. Z tohoto důvodu o vybudování kontejnerového stání  v současné době neuvažujeme.

Naděžda Švehlová, 12. 1. 2021

Vánoční  stromky můžete odložit ve sběrném místě v technických službách, popř. můžete i využít Vaši nádobu na bioodpad. První svoz bioodpadu od nemovitostí bude ve středu 3.3.2021.

Naděžda Švehlová, 8. 1. 2021

Děkujeme za upozornění, již je doplněno. Kontejnery na kov jsou vyváženy dle potřeby.

Naděžda Švehlová, 9. 12. 2020

Svoz odpadu nám dle smlouvy zajišťuje společnost Komwag. S otázkou, jakým způsobem je dále nakládáno s komunálním odpadem, se budete muset obrátit na ně.

Naděžda Švehlová, 9. 12. 2020

Tyto kontejnery jsou určeny na směsný komunální odpad chatařů vlastnících své nemovitosti v osadě V Lavičkách. O přemístění zatím neuvažujeme.

Naděžda Švehlová, 9. 12. 2020

Tonery můžete odevzdat ve sběrném místě v technických službách, Topolská 660.

Provozní doba: pondělí od 7:00 do 17:00

středa od 7:00 do 17:00

sobota od 8:00 do 12:00

Naděžda Švehlová, 3. 11. 2020

Svoz bioodpadu i směsného komunálního odpadu probíhá normálně bez ohledu na to, zda je tento den státním svátkem.

Naděžda Švehlová, 27. 10. 2020

Naděžda Švehlová, 27. 10. 2020