Pořádek ve městě, úklid, svoz odpadu aj.

Za tuto stránku odpovídá N. Švehlová

Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik má rok ročních období

Při rekonstrukci komunikací zajišťuje svoz odpadu stavba.

K pochybení tedy došlo ze strany firmy, která rekonstrukci provádí.  Zjednáme nápravu.

Děkujeme za pochopení.

Naděžda Švehlová, 6. 10. 2021

Na odvoz velkoobjemového odpadu je možné si u nás objednat kontejner. Tato služba je placená. Bližší informace na tel.čísle 251 641 183.

Naděžda Švehlová, 1. 7. 2021

Kontejnery na plasty jsou dle smlouvy vyváženy pravidelně v pondělí, ve čtvrtek a v sobotu. Nevíme, o které kontejnerové stání se jedná. Na Vráži je jich samozřejmě více.  Je však i možné, že pokud jste popsal situaci v úterý, mohlo dojít k jejich opětovnému naplnění. Vítáme podněty od občanů, avšak abychom mohli problémy řešit,  prosíme o přesnější informace.

Děkujeme.

Naděžda Švehlová, 9. 6. 2021

Velice si Vašeho zájmu vážíme. Bylo by však lépe projednat tuto věc osobně. Můžete nás, prosím, oslovit telefonicky na čísle 251 641 183 nebo 724 126 770?

Děkujeme.

Naděžda Švehlová, 7. 6. 2021

Tyto panely nejsou na pozemcích města. Věc je v řešení, probíhá jednání s vlastníky dotčených pozemků.

Naděžda Švehlová, 31. 5. 2021

Správně je pondělí, čtvrtek a sobota.

Omlouváme se za chybu na webových stránkách. Děkujeme za pochopení.

Naděžda Švehlová, 31. 5. 2021

Ve středu 26.5 2021 došlo v odpoledních hodinách k poruše svozového automobilu. Z tohoto důvodu neproběhl v části obce svoz bioodpadu. Tímto se občanům omlouváme. Náhradní svoz bioodpadu proběhne ve čtvrtek 27.5.2021.

Kontejnery na plasty jsou vyváženy 3x týdně - v pondělí, ve čtvrtek a od loňského roku jsme zavedli i mimořádný svoz v sobotu. Úklid kontejnerových stání je prováděn pracovníky OTS v pondělí, ve středu a v pátek.

Jsme si vědomi toho, že kontejnerová stání jsou neustále přeplněná. Tuto situaci se snažíme řešit.  Oblast Vráže jsme nyní posílili dalším kontejnerovým stáním v ulici Foglarova, taktéž v ulici Školní a Zdeňka Lhoty jsme vybudovali nová stanoviště už s polopodzemními kontejnery

Ve Vámi nvrhovaných lokalitách kontejnerová stání umístit nelze, jsme limitováni městskými pozemky a ne vždy se také setkáváme s pochopením občanů.

Naděžda Śvehlová, 27. 5. 2021

Akce velkoobjemové kontejnery, které v posledních letech probíhaly na jaře a na podzim, jsme monitorovali a zjistili jsme, že na některých stanovištích byla tato služba využita minimálně a tudíž byla značně neekonomická.

Naděžda Švehlová, 20. 4. 2021

Ano, můžete. Nádoba musí být hnědé barvy nebo zřetelně označená nápisem bioodpad.

Naděžda Švehlová, 14. 4. 2021

Kontejnery z Měsíční ulice budou v nejbližší době přemístěny do ulice Větrná. Děkujeme za pochopení.

Naděžda Švehlová, 14. 4. 2021