Vyhledávání

rozšířené vyhledávání
Černošice
Černošice

 

 Úřední hodiny pro odbor územního plánování (Černošice) pouze: Středa 8:00 – 17:00 – telefonní hovory + osobní návštěvy

Komise rady města


 

Rada obce zřídila komise jako své iniciativní a poradní orgány. Komise předkládají svá stanoviska a náměty radě města a jsou ze své činnosti radě města odpovědné.

Komise stavební
Komise sociální
Komise pro vzhled města a životní prostředí
Komise pro dopravu a bezpečnost
Komise pro spolkovou činnost a komunitní život
Komise pro školství
Komise pro rekonstrukci železnice

 Komise stavební

Složení:

Předseda komise:

Ostatní členové:

  • Jiří Kubát
  • Jan Fara
  • Zdeňka Kubištová
  • Vladimír Leška
  • Aleš Voženílek
  • Helena Ušiaková

Tajemník komise:

 

Zápisy:

2018  
19.12.2018 16.1.2019 30.1.2019 27.2.2019  

 

 Komise sociální

Složení:

Předsedkyně komise:

Ostatní členové:

  • Milena Paříková
  • Věra Perglová
  • Milada Pajgrtová
  • Miroslav Strejček
  • Naděžda Švehlová
  • Alena Hrudková
  • Marcela Haspeklová
  • Alexandra Boušková
  • Jaroslava Krčilová

Tajemník komise:

 

Zápisy:

2019  
29.1.2019 18.2.2019      

 

 Komise pro vzhled města a životní prostředí

Složení:

Předsedkyně komise:

Ostatní členové:

  • Martin Schwarz
  • Georgi Bečev
  • Lenka Košťálová
  • Bára Nováková
  • Jana Slezáková
  • Vladimír Dousek
  • Petr Šmerák

     

Tajemník komise:

 

Zápisy:

2019  
9.1.2019        

 

 Komise pro dopravu a bezpečnost

Složení:

Předseda komise:

Ostatní členové:

  • Petr Zmatlík
  • Mario Nosek
  • Petr Nový
  • Jan Prskavec
  • Klára Petelíková
  • Jan Biskup

Tajemník komise:

 

Zápisy:

2018  
4.2.2019        

 Komise pro spolkovou činnost a komunitní život

Složení:

Předseda komise:

Ostatní členové:

  • Ondřej Pařík
  • Barbora Malá
  • Magdalena Voldřichová
  • Zdeňka Knězů
  • Věra Macourková
  • František Čejka

Tajemník komise:

 

Zápisy:

2019  
15.1.19 21.1.19      

 Komise pro školství

Složení:

Předseda komise:

Ostatní členové:

  • Petr Hopfinger
  • Klára Pondělíčková
  • Simona Kysilková Šnajperková
  • Jan Jedlička
  • Alžběta Kratochvílová
  • Marek Jeřicha
  • Jana Sticzayová
  • Tereza Novotná

Tajemník komise:

 

Zápisy:

2019  
9.1.2019        

 Komise pro rekonstrukci železnice

Složení:

Předseda komise:

Ostatní členové:

  • Petr Wolf
  • Tomáš Kratochvíl
  • Petr Pánek
  • Jan Pretel
  • Jakub Špetlák
  • Pavel Moučka
  • Jan Biskup
  • Přemysl Mališ

Tajemník komise:

 

Zápisy:

2018  
24.1.2019        

 

Za tuto stránku odpovídá J. Drahokoupilová