Smlouvy

Evidence smluv města Černošice

Vstup do evidence smluv

V této databázi zveřejňujeme

• od 1.1.2012 všechny smlouvy uzavřené městem Černošice (až na uvedené výjimky*) - smlouvy jsou doplňovány vždy do konce měsíce následujícího po měsíci podpisu.
  • za období 11/2010 - 12/2011 smlouvy v hodnotě nad 100 tis. Kč, a jejich dodatky
  • vybrané starší dlouhodobé smlouvy o službách a provozu města.
  • nad databází je možné použít fulltextové vyhledávání zadáním výrazu do políčka "podle libovolného textu"
  • původní evidenci smluv naleznete pod odkazem zde.

(Smlouvy uzavřené dle zákona o zadávání veřejných zakázek v hodnotě nad 500 tis. Kč bez DPH se rovněž do 15 dní od uzavření smlouvy zveřejňují na "profilu zadavatele".)

* s výjimkou smluv o střežení objektů, na hrobová místa, krátkodobé pronájmy, kulturní akce do 20 tis. Kč bez DPH, dohod o splátkách, kompenzaci daně z nemovitosti, o pečovatelské službě a pracovních smluv

Vstup do evidence smluv

Za tuto stránku odpovídá F. Kořínek