Od 1.2.2013 jsou činnosti odboru dopravy převedeny pod správní odbor a odbor stavební úřad

Na svém posledním jednání dne 7. 1. 2013 schválila rada města organizační změny na městském úřadu. Hlavní změnou, se kterou se budete moci potkat od 1. 2. 2013, je zrušení odboru dopravy a převedení výkonu jeho činností na další odbory městského úřadu. Dochází k převedení přepážkových pracovišť registru vozidel a registru řidičů pod správní odbor. Ten v současné době již zajišťuje na svých přepážkách výdej občanských průkazů a cestovních dokladů.Část odboru dopravy, která vykonávala činnosti speciálního stavebního úřadu na úseku komunikací, je převedena pod stavební odbor. Současná pracoviště odboru dopravy budou zachována v budově v Podskalské ulici, místo jejich pracovišť se nemění.

Datum vložení: 14. 2. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 19. 11. 2017 23:02