omezení dopravy v ulici Školní

od 2.4.2013 do 30.4.2013 bude uzavřena ulice Školní v úseku mezi ul. Berounská a Střední

Vážení obyvatelé,

oznamujeme, že v rámci akce „Rekonstrukce vodovodu a dešťové kanalizace v rozsahu ulic Pardubická a Školní“ bude dne 2.4.2013 z důvodu plánované rekonstrukce rozmístěno přenosné dopravní značení o zákazu vjezdu v ulici Školní od křižovatky s ulicí Střední po křižovatku s ulicí Berounská a následně budou zahájeny vlastní stavební práce. Plánovaná doba uzavírky je dle harmonogramu do 30.4.2013. Uzavírka ulice včetně objízdné trasy je vyznačena v situaci

Výstavba vodovodu v ulici Školní v úseku mezi ul. Berounská a Střední bude prováděna po etapách. Po dobu přepojení jednotlivých etap dojde ke krátkodobě odstávce dodávky vody. O těchto odstávkách bude předem informovat provozovatel vodovodní sítě spol. AQUACONSULT a.s.

Z důvodu rekonstrukce bude po dobu uzavírky zřízena objízdná trasa pro autobusovou linku číslo 414 i pro ostatní automobilovou dopravu. Linka PID číslo 414 bude dočasně vedena ulicí K Lesíku. Stávající autobusová zastávka v blízkosti křižovatky ulic Školní a Berounská bude dočasně zrušena a nahrazena dočasnou zastávkou v ulici K Lesíku při základní škole – pod stávajícím přechodem pro chodce.

Kontakty v době stavby:

Technický dozor investora: Ing. Tomáš Melichar, tel. 602 236 001, e-mail: tomas.melichar@mestocernosice.cz

Stavbyvedoucí spol. Stavitelství Řehoř: Petr Honisch, tel. 603584642, e-mail:  petr.honisch@seznam.cz

Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví: společnost DOMSTAV, s. r. o., Petr Nápravník, tel: 603 209 409, e-mail: p.napravnik@volny.cz.

Odbor investic a správy majetku: 221 982 519, e-mail: investice@mestocernosice.cz

Omlouváme se Vám za vzniklá omezení způsobená stavební činností a věříme, že budete s rekonstrukcí komunikace před Vaším domem spokojeni.

Město Černošice a Stavitelství Řehoř

Datum vložení: 28. 3. 2013 0:00