omezení dopravy v ulici V Mýtě

od 27.3.2013 do 1.7.2013 bude uzavřena ulice V Mýtě

Vážení obyvatelé ulice V Mýtě,

Oznamujeme, že v rámci akce „Rekonstrukce místních komunikací v Černošicích – II. etapa“ bude dne 27.3.2013 z důvodu plánované rekonstrukce komunikace rozmístěno přenosné dopravní značení o zákazu vjezdu v ulici V Mýtě a následně budou zahájeny vlastní stavební práce. Předpokládaná doba uzavírky je dle harmonogramu do 1.7.2013.

Svoz odpadu v průběhu rekonstrukce ulice:

Po dobu rekonstrukce ulice bude probíhat svoz bioodpadu  tímto způsobem:

• v úterý během dne, nejpozději do 16 hodin, prosíme o přemístění popelnic před plot
  • vlastní svoz bude probíhat ve středu ráno a pracovníci stavební firmy zajistí převoz popelnic na určené provizorní svozové místo do ulice V Zahrádkách a následně popelnice dopraví zpět před příslušný dům.

Po dobu rekonstrukce ulice bude probíhat svoz domovního odpadu  tímto způsobem:

• ve čtvrtek během dne, nejpozději do 16 hodin, prosíme o přemístění popelnic před plot
  • vlastní svoz bude probíhat v pátek ráno a pracovníci stavební firmy zajistí převoz popelnic na určené provizorní svozové místo do ulice V Zahrádkách a následně popelnice dopraví zpět před příslušný dům.

Z toho důvodu prosíme o označení popelnic (nejlépe čp.)

Parkování automobilů a přístup k nemovitostem

Po dobu výstavby nebude v ulici možné parkovat ani nebude umožněn příjezd do garáží. Proto Vás žádáme o včasné přeparkování vašich automobilů. V individuálních případech je možné v případě nutnosti dohodnout se stavební firmou provizorní příjezd k nemovitostem. Přístup k nemovitostem bude po celou dobu výstavby zachován. Prosíme o zaparkování Vašich automobilů v přilehlých ulicích vždy v jednom jízdním pruhu tak, aby neomezovaly průjezd.

Informace k provádění vjezdů a vchodů na pozemky:

Město Černošice nebude v souvislosti s rekonstrukcí ulice provádět nové zpevněné vjezdy a vchody na přilehlé pozemky, pouze opraví ty stávající. V případě, že byste měli zájem o provedení nového zpevněného vjezdu a vchodu, můžete využít možnosti jeho objednání za jednotkové ceny dle výběrového řízení, na základě něhož město realizuje rekonstrukci komunikací. Více informací naleznete v dubnovém čísle informačního listu nebo na webových stránkách města: projekty-a-dotace/strategicke-zamery/rekonstrukce-komunikaci/, můžete rovněž kontaktovat zaměstnance odboru investic a správy majetku, kteří Vám poradí se stanovením ceny za nový vjezd či s jeho objednáním u firmy EKOSTAVBY Louny, s. r. o. Podmínkou je zaplacení ceny za zpevnění vjezdu předem. Jeho řádné provedení bude garantovat město Černošice.

Kontakty v době stavby:

Technický dozor investora v ulici V Mýtě vykonává Ing. Tomáš Melichar, tel. 602 236 001, e-mail: tomas.melichar@mestocernosice.cz.

Stavbyvedoucí spol. EKOSTAVBY Louny. s. r. o.: Ing. Roman Moravec, tel. 739 348 667, e-mail: moravec@ekostavbylouny.cz

Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti ve všech ulicích: společnost DOMSTAV, s. r. o., Petr Nápravník, tel: 603 209 409, e-mail: p.napravnik@volny.cz.

Odbor investic a správy majetku: 221 982 504, e-mail: investice@mestocernosice.cz

Projektová dokumentace k rekonstrukci ulice je od listopadu loňského roku k dispozici na webových stránkách města: projekty-a-dotace/strategicke-zamery/rekonstrukce-komunikaci/

Omlouváme se Vám za vzniklá omezení způsobená stavební činností a věříme, že budete s rekonstrukcí komunikace před Vaším domem spokojeni.

Město Černošice

EKOSTAVBY Louny, s. r. o