HLEDÁME EXTERNÍ SPOLUPRACOVNÍKY Z ŘAD MÍSTNÍCH OBYVATEL

Máte zájem a možnost podílet se na rozvoji Černošic? Hledáme spolupracovníky coby „externí“ manažery některých městských projektů a aktivit.

NEJSTE VY NÁHODOU NÁŠ BUDOUCÍ EXTERNÍ MANAŽER NĚJAKÉHO MĚSTSKÉHO PROJEKTU? 😉

Pojďte s námi rozvíjet Černošice! Hledáme spolupracovníky, primárně z řad obyvatel města, coby „externí“ manažery některých městských projektů a aktivit.

Máte zájem a možnost volněji spolupracovat na rozvoji našeho města? Umíte vymýšlet, analyzovat, organizovat a koordinovat? Máte projektové myšlení a zájem o odborná témata? Máte nějaký volný čas, který můžete průběžně věnovat nové aktivitě - třeba i jen v řádu několika hodin týdně nebo několika dní měsíčně?

Uvítáme pomoc a spolupráci mj. v některých z těchto oblastí (v jedné nebo více z nich, podle Vašich znalostí, zájmu, možností):

- fotovoltaika a energetické hospodářství městských budov a zařízení

- odpadové hospodářství (příprava nového systému poplatků, podpora třídění aj.)

- veřejná prostranství (revitalizace okolí mokropeského statku, Radotínské ulice aj.)

- pro-rodinné aktivity (od dětí až po seniory)

- participativní rozpočet (příprava dalšího ročníku Černošické šance)

- další dle potřeby nebo Vašich předpokladů a návrhů

Nemusíte být v dané oblasti expert, ale vhled a zkušenosti uvítáme. Více si o svých představách, rozsahu a formě spolupráce (DPP, DPČ, SVČ, dobrovolnictví…) vzájemně řekněme na případné osobní schůzce.

Předpokládáme přímou spolupráci s vedením města, mimo formální strukturu úřadu, podobně jako v uplynulých letech na projektech Pûda, Černošická šance a Pobero.

Pokud jsme Vás zaujali a jistě zaujmete i Vy nás 😉, pošlete nám, prosím, pár vět o sobě, jaké téma Vás zajímá a jaké jsou Vaše znalosti a možnosti: starosta@mestocernosice.cz. Děkujeme!

Filip Kořínek

Datum vložení: 27. 5. 2023 20:54