Nově zvolené zastupitelstvo zvolilo městskou radu v dosavadním složení

Nově zvolené zastupitelstvo zvolilo městskou radu v dosavadním složení 1

Nově zvolené zastupitelstvo na svém zasedání (20.10.2022) zvolilo - hlasy koalice Věci černošické (VČ) a TOP09 - městskou radu v dosavadním složení.

Složení městské rady:
starosta Filip Kořínek (VČ), místostarosta Petr Wolf (TOP09), radní Milena Paříková (VČ), Lenka Kalousková (VČ), Šimon Hradilek (VČ), Tomáš Kratochvíl (VČ) a Jan Fara (VČ).

Znovu byly ustanoveny čtyři výbory zastupitelstva:
kontrolní výbor, v němž vedení i většinu členů získala opozice (předsedou bude Tomáš Jandura (Trojlístek)),
finanční výbor předsedou bude Tomáš Kratochvíl,
grantový výbor předsedou bude Lenka Kalousková,
výbor pro územní plánování  předsedou bude Tomáš Hlaváček, který byl současně potvrzen jako určený zastupitel pro územní plánování.
Výbory jsou sedmičlenné, jen grantový je opět devítičlenný.

Rada města až na jedné ze svých prvních schůzí v novém období rozhodne o ustanovení svých poradních orgánů, tedy komisí rady.

Vztah mezi zastupitelstvem a jeho výbory a radou a jejími komisemi ilustruje přiložená grafika  (uvedené počty členů platí konkrétně pro Černošice).

Není k dispozici žádný popis fotky.

F. Kořínek
Datum vložení: 26. 10. 2022 10:57