Poslední týden na podání žádostí o granty

Poslední týden na podání žádostí o granty 1

Už jen týden můžete podávat žádosti o granty z rozpočtu města. Uzávěrka žádostí je 5. února ve 12:00. V rozpočtu je pro pořadatele kulturních a společenských akcí, místní organizace pracující s mládeží nebo poskytující sociální služby vyčleněno 1,1 milionu korun.

Více informací najdete ZDE.

Podmínkou pro zařazení žádosti do grantového řízení bude pro žadatele, kteří žádají opakovaně, řádné vyúčtování přidělené dotace za rok 2020 odevzdané nejpozději do pátku 29. 1. 2021.  Kontaktní osobou pro granty v oblastech kultury a práce s mládeží je Pavla Nováčková, pavla.novackova@mestocernosice.cz, v případě sociální oblasti kontaktujte Moniku Lípovou na monika.lipova@mestocernosice.cz.

Žádosti o granty kulturní a v oblasti práce s mládeží doručte

• poštou na adresu: Město Černošice, Odbor vedení města, úsek kultury,Karlštejnská 259, Černošice 252 28 nebo osobně prostřednictvím podatelny
  • elektronicky (bez příloh) na emailovou adresu pavla.novackova@mestocernosice.cz.

Žádosti o granty sociální doručte

• poštou na adresu: Město Černošice, DPS, Karlštejnská 259, Černošice 252 28 nebo osobně prostřednictvím podatelny
  • elektronicky (bez příloh) na emailovou adresu monika.lipova@mestocernosice.cz.
Datum vložení: 28. 1. 2021 10:04
Datum poslední aktualizace: 28. 1. 2021 10:11