Videoprezentace připravované rekonstrukce trati Praha - Beroun

Správa železnic zveřejnila video o připravované rekonstrukci/optimalizaci tratě na území Černošic.

Správa železnic připravila video, které představuje připravovanou rekonstrukci/optimalizaci tratě na území Černošic. Nová podoba obou zastávek vychází z architektonických návrhů zajištěných městem Černošice ve spolupráci s arch. Štáfkem ze SUM.architekti a je výsledkem aktivního zapojení vedení města a naší komise pro rekonstrukci železnice do přípravy a projednávání projektu se SŽ. Cílem je, aby zastávky byly bezpečným, pohodlným a esteticky povedeným veřejným prostranstvím co nejlépe propojujícím obě strany města. Cílem též je, aby trať samotná v budoucnosti sloužila především pro příměstskou osobní dopravu a měla co nejmenší negativní vliv na vzhled a životní prostředí našeho města.

(fk)

Datum vložení: 3. 5. 2021 14:24