6 DNÍ BUDE ZCELA UZAVŘEN PŘEJEZD NA OKRAJI RADOTÍNA

6 DNÍ BUDE ZCELA UZAVŘEN PŘEJEZD NA OKRAJI RADOTÍNA 1

POZOR!

Od 8:00 ve středu 19. srpna do 15:00 v neděli 23. srpna bude na žádost Správy železnic ZCELA UZAVŘEN ŽELEZNIČNÍ PŘEJEZD mezi Radotínem a Černošicemi kvůli výměně zabezpečovacího zařízení trati. Současně bude probíhat rozsáhlá vlaková výluka. Výlukové jízdní řády budou zveřejněny na www.pid.cz, aktuální odjezdy vlaků lze doporučit sledovat také v mobilních aplikacích.

OMEZENÍ MĚSTSKÝCH AUTOBUSOVÝCH LINEK. Společnost ROPID intenzivně řeší provoz autobusových spojů při nedostupnosti Černošic obvyklou trasou, aby zachovala maximum spojů na území města, i tak lze očekávat vynechání dvou odpoledních a jednoho nočního spoje. Město Černošice zatím nemá konkrétnější informace.

AUTOMOBILOVÁ DOPRAVA - Vzhledem k pokračující opravě krajských silnic u Třebotova bude automobilová doprava do Prahy možná pouze delší objížďkou přes Roblín a Kuchař nebo z druhé strany přes Všenory a Jíloviště.

Datum vložení: 10. 8. 2020 14:40
Datum poslední aktualizace: 13. 8. 2020 12:50