Aukce elektřiny a plynu pro domácnosti a místní podnikatele v Černošicích

Možnost snížení nákladů domácnosti na elektřinu a plyn… bez starostí a poplatků

Aukce na elektřinu a zemní plyn pro občany města je dalším významným milníkem pro Černošice. Po dvou letech úspěšného využívání elektronických aukcí pro nákupy pro samotné město a jeho organizace přicházíme s projektem, ve kterém chceme k úsporám pomoci našim domácnostem a podnikatelům.

Abychom vytvořili ještě větší kupní sílu, dohodli jsme společný postup také a dalšími obcemi regionu, včetně Vonoklas, Dobřichovic, Řevnice, Všenory, Karlíku, Letů či Hlásné Třebaně.

V Říčanech se letos v zimě sdružilo cca 500 domácností a v historicky první takovéto aukci v ČR ušetřily 30% na zemním plynu a 17% na elektřině, celkem za 7 milionů korun!

Výhodných cen se dosahuje sdružením poptávky více domácností či firem do jednoho balíku a využitím elektronické aukce. Klient má zajištěn 100% administrativně-právní servis.

Služba je hrazena z předem stanovených aukčních poplatků pro dodavatele, který zvítězí v aukci a získá tak celé portfolio nových klientů. Pro domácnosti a firmy je vše zdarma.

Pokud se nevysoutěží v e-aukci lepší cena, nevzniká klientům žádná povinnost ani vůči organizátorovi aukce ani vůči vítěznému dodavateli!

Do aukce se budou moci občané přihlásit na kontaktním místě na městském úřadu v Černošicích (platí i pro občany Vonoklas), a to každé pondělí od 13. května do 8.  června, vždy od 13 do 19 hodin. (Obdobně budou postupovat v Řevnicích (vždy ve středu) a v Dobřichovicích (vždy ve čtvrtek).

Podrobné informace o tom, jak se do aukce přihlásit a jaké je nutné přinést podklady, jsou zveřejněny na městském webu v sekci Aktuální informace.

Datum vložení: 19. 4. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2017 23:02