Další informace ke konkurzu na ředitele Základní školy Černošice

Veřejná prohlášení zaměstnanců ZŠ Černošice, stanovisko rady k prvnímu z nich, komentář starosty k druhému, koncepce nejlepších čtyř kandidátů

Veřejné prohlášení zaměstnanců ZŠ Černošice (18.3.2014)

Stanovisko Rady města Černošice (20.3.2014)

Reakce učitelů na pozvánku na schůzku se starostou dne 17. 3. 2014

Vyjádření zaměstnanců ZŠ Černošice k situaci ve škole (25.3.2014)

Komentář starosty k druhému vyjádření zaměstnanců (31.3.2014)

Koncepce čtyř nejlepších kandidátů

V rámci svých přihlášek předložilo všech 12 kandidátů také své koncepce vedení a rozvoje školy. Zdůrazňujeme, že konkurzní komise ani následně rada města nevybíraly nejlepší koncepci, ale vybíraly nejlepšího kandidáta na místo ředitele - koncepce byly pouze jedním z podkladů a způsobů hodnocení. Velký význam měly také dosavadní zkušenosti a reference a osobní hovory s komisí, a pro čtyři nejlepší s radou města.

Níže zveřejněné koncepce byly předloženy pouze pro účely konkurzu, v případě kandidátů zvenku pochopitelně byly psány bez podrobné znalosti školy. Nová ředitelka školy, paní PhDr. Lisnerová svoji konkrétní koncepci pro naši školu představí zhruba do konce letošního kalendářního roku, po jejím projednání s pedagogickým sborem.

R. Lisnerová          O. Bočková        J. Kahounová        M. Inderka

Koncepce jsou autorským dílem a jako taková jsou chráněny. Není možné použít žádné části textů bez souhlasu autora.

Otázky paní učitelky Capkové a odpovědi na ně od starosty a radních (20.6.2014)

Datum vložení: 31. 3. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2017 23:02