Distribuce dezinfekčního přípravku na ruce Anti-COVID

Do černošických domácností je postupně distribuován přípravek na dezinfekci rukou. Prosíme o důsledné dodržování pravidel jeho používání, viz přiložený návod a další informace.

Vážení spoluobčané,

Středočeský kraj nakoupil pro obce celého kraje dezinfekční přípravek na ruce vyrobený pod názvem Anti-COVID společností ČEPRO, a.s., na základě povolení č. CZ-2020-55-04. Město Černošice zajišťuje s pomocí místních dobrovolníků jeho plnění do malých plastových lahviček pro osobní užití a postupnou distribuci do všech domácností. První část (cca 700 ks) byla roznesena v pátek 27. a sobotu 28. března, dalších cca 900 ks bude distribuováno v neděli 29. března. Zbytek města bude pokrytý, až obdržíme další dodávku.

Důležité - přílohou této aktuality je návod na použití, bezpečnostní list a souhrn vlastností výrobku. Prosím používejte přípravek důsledně v souladu s doporučeními.

Aktualita na webu Středočeského kraje: https://www.stredozeme.cz/cs/zacina-distribuce-dezinfekce-pro-stredoceske-obce.html

Rozšířený návod k použití

návod-anticovid.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 467,89 kB