Krajské volby 2.-3. října - hygienická opatření a nové volební místnosti

volebni mistnost v nove radnici

Informace o preventivních hygienických opatřeních a připomenutí změny lokality volebních místností dvou okrsků.

Vážení voliči,

pro nadcházející krajské volby – tento pátek 2. října od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin - jsme udělali vše potřebné pro preventivní ochranu zdraví Vás i Vašich blízkých, i našich volebních komisařů z řad místních občanů.

Do volebních místností, prosím, přijďte s rouškou. Pro ty, kteří si případně zapomenou přinést vlastní, budeme mít připravené jednorázové roušky přímo na místě. Volební místnosti budou vybaveny desinfekcí na ruce, členové komise mají pro sebe také desinfekci a dostatek roušek a rukavic.

Členové komise budou před sebou mít přepážky z plexiskla a jsou instruovaní o potřebě průběžné desinfekce nejčastějších dotykových ploch jako jsou kliky, prostor za plentou, okolí volební urny atd.

Ve volební místnosti bude kladen důraz na dostatečné rozestupy, nově příchozí voliče dle potřeby požádáme o chvilku posečkání, než se volební místnost uvolní.

Připomínáme, že volební okrsek č. 1 bude nově volit v suterénu nové radnice (zasedací místnost s přímým vstupem vedle vchodu do městské knihovny) a volební okrsek č. 4 místo DPS bude volit v městském kulturním sálu v Centru Vráž, Mokropeská 2027.

Vaše město Černošice

Datum vložení: 1. 10. 2020 20:13