Máte vozidlo v depozitu? Zbývají již jen dva měsíce na to, abyste nahlásili jeho umístění a účel jeho využití

Pokud vlastníte vozidlo, které jste nechali dočasně vyřadit z provozu, měli byste do konce roku 2015 nahlásit na úřadě příslušné obce s rozšířenou působností jeho umístění a účel využití. Pozor si musí dát především motoristé, kteří dali auto do depozitu před polovinou roku 2013. Pokud nepřijdou na úřad nahlásit potřebné informace, vozidlo administrativně zanikne, a již nepůjde přihlásit. Podrobné informace najdete zde.

Pokud vlastníte vozidlo, které jste nechali dočasně vyřadit z provozu, měli byste do konce roku 2015 nahlásit na úřadě příslušné obce s rozšířenou působností jeho umístění a účel využití. Pozor si musí dát především motoristé, kteří dali auto do depozitu před polovinou roku 2013. Pokud nepřijdou na úřad nahlásit potřebné informace, vozidlo administrativně zanikne, a již nepůjde přihlásit. Podrobné informace najdete zde, případně u pracovníků správního odboru - kontakty.

Datum vložení: 10. 11. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 31. 10. 2017 23:04