Mateřské školy obnoví provoz od pondělí 25. května

Mateřské školy obnoví provoz od pondělí 25. května 1

Všechny čtyři městské školky budou od 25.5. opět v provozu, samozřejmě za dodržení potřebných preventivních opatření.

V pondělí 25. května se po několikatýdenní pauze opět otevřou všechny čtyři městské školky. Podle informací od ředitelek MŠ se k docházce přihlásila už více než polovina všech dětí. Provoz bude podléhat přísným hygienickým podmínkám a rodiče budou muset před nástupem dítěte do školky odevzdat podepsané čestné prohlášení, že se u dítěte neprojevují ani v posledních dvou týdnech neprojevily žádné příznaky infekčního virového onemocnění. Rodičům se také doporučuje zvážit rizikové faktory u dítěte a osob ve společné domácnosti.

Děkujeme rodičům za pochopení, se kterým přijali mimořádné přerušení provozu školek, a věříme, že se děti zpět do školky těší stejně, jako se paní učitelky těší na ně. 😊

Datum vložení: 14. 5. 2020 13:01
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2020 8:05