Nabídka pronájmu kavárny Café Vera ve sportovní Hale Věry Čáslavské

Město Černošice nabízí za výhodných podmínek k pronájmu plně vybavenou kavárnu Café Vera, viz podrobné informace.

Kavárna Café Vera – nabídka pronájmu

Město Černošice je vlastníkem plně vybavené moderní kavárny Café Vera v nové sportovní Hale Věry Čáslavské, postavené vedle základní školy v Černošicích – Mokropsech.

Sportovní hala (www.sportcernosice.cz) slouží v dopoledních hodinách jako tělocvična pro žáky základní školy, odpoledne, večer a o víkendech se v ní pořádají sportovní akce a kroužky i turnaje s mnoha účastníky a diváky, a to i na úrovni mistrovství republiky, a dále některé kulturní akce včetně černošického plesu, koncertů a dalších.

Dále zde byl otevřen venkovní sportovní a volnočasový areál s atletickým oválem, několika hřišti a venkovním amfiteátrem. Ve vzdálenosti několika desítek metrů od kavárny je oblíbené dětské hřiště. Kavárna leží přímo u hojně využívané pěší trasy na železniční zastávku Černošice-Mokropsy.  Kavárnu navštěvují jak uživatelé sportovní haly, děti a učitelé základní školy, tak i široká veřejnost.

Café Vera, jejíž interiér byl navržen architektonickým ateliérem GRIDO architektura & design a obsahuje velkoformátové fotografie sedminásobné olympijské vítězky Věry Čáslavské, je dobře vybaveným prostorem o ploše 51 m² připraveným k okamžitému využití.

Ke kavárně patří „předzahrádka“ o výměře 25 m2, s možností dalšího rozšíření.

Vzhledem k režimu provozu sportovní haly, jejíž je kavárna součástí, se otvírací doba kavárny předpokládá přinejmenším ve všedních dnech v pozdějších odpoledních a večerních hodinách a o víkendech zpravidla celodenně, probíhá-li v hale program. Kavárnu je možné v případě zájmu provozovat i ráno/dopoledne, například s ohledem na klienty směřující na vlakové nádraží nebo na rodiče, kteří přivážejí/přivádějí děti do školy, a další potenciální zákazníky.

Se zahájením plného provozu se počítá od 1. září 2020.

Kompletní podklady záměru jsou zveřejněny na úřední desce na webových stránkách města. Pokud máte zájem o pronájem kavárny, doručte nabídku s uvedením své představy o způsobu a podmínkách budoucího využití kavárny na adresu Město Černošice, Karlštejnská 259, 252 28 Černošice do  15. června 2020, podle pokynů uvedených v textu záměru.

Více informací můžete získat u paní Lucie Poulové, lucie.poulova@mestocernosice.cz, tel. 221982531, u níž si můžete dohodnout i osobní prohlídku prostor.

Datum vložení: 9. 5. 2020 20:43
Datum poslední aktualizace: 9. 5. 2020 20:52