O granty lze žádat do 14. února

O granty lze žádat do 14. ledna 1

Už jen necelý měsíc - do 14. února - mohou černošické spolky a pořadatelé akcí žádat o dotaci z rozpočtu města na rok 2020. Žádat lze na jednotlivé kulturní projekty, na činnost a jednotlivé projekty v oblasti práce s mládeží a ve třetí skupině na sociální účely.
Termín pro vyúčtování grantů poskytnutých v loňském roce je 30. ledna 2020. Včasné a správné vyúčtování je navíc jednou z podmínek pro udělení nové dotace.

Zastupitelstvo města schválí výši grantů organizacím a spolkům na svém březnovém zasedání, a to na základě návrhů Grantového výboru.
Formuláře jsou k dispozici na webu města ZDE. V rozpočtu města je na tyto účely vyčleněno celkem 1, 1 milionu korun. Největší suma 650 tisíc je určena na práci s mládeží, 400 tisíc na kulturní akce a 50 tisíc na sociální služby.

Datum vložení: 21. 1. 2020 11:12
Datum poslední aktualizace: 21. 1. 2020 14:35