Podpisy smluv s novým dodavatelem elektřiny/plynu pro domácnosti

Organizátor aukce, společnost eCENTRE bude jednotlivé klienty kontaktovat ohledně termínu podpisu nové smlouvy.

Úspora v průměru o 32,5% na nákladech na zemní plyn a elektřinu - takové jsou souhrnné výsledky historicky první aukce, které se 30.7. zúčastnilo 246 černošických domácností (společně s dalšími obcemi). Celkem se za Černošice soutěžila spotřeba energie v hodnotě 12,2 milion Kč, a výsledná cena je 8,2 milionu - tj. úspora cca 4 miliony, resp. 32,5%. Za všech 85 obcí, které v aukci byly zastoupeny, činí úspora 52,5 mil. Kč!

Souhrnné výsledky ke stažení (PDF)

Konkrétní úspora každého účastníka závisí na tom, jak dobrou nebo špatnou cenu měl doposud, ale skoro pro všechny je úspora nejméně 20%. Organizátor aukce bude nyní všechny postupně kontaktovat k podpisům nových smluv s vítězným operátorem.

K podpisům smluv s novým dodavatelem energií bude opět kontaktní místo na MěÚ, a to v posledním srpnovém a prvním zářijovém týdnu - tentokrát nejen pondělky, ale i úterky:

- pondělí 26. srpna + úterý 27. srpna
- pondělí 2. září + úterý 3. září

vždy od 13:00 do 19:00 v zasedací místnosti Městské úřadu, Riegrova 1209

Pozn: Aukce pro podnikatele proběhla již 25. července. Aukce pro domácnosti přihlášené v prodloužených termínech sběru dat, nebo kde bylo nutné dodatečně doplňovat podklady, proběhne na konci srpna. Výše uvedené hodnoty se týkají jen části všech černošických domácností, které se do aukce na začátku léta přihlásily.

Datum vložení: 18. 8. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 21. 11. 2017 23:02