Stanovisko rady města k odstoupení ředitelky základní školy

Rada města na své schůzi v úterý 7.7. vzala na vědomí oficiální oznámení o vzdání se funkce ředitelky Základní školy Černošice, okres Praha - západ PhDr. Romany Lisnerové ke dni 31.7.2015.

Rada města na své schůzi v úterý 7.7. vzala na vědomí oficiální oznámení o vzdání se funkce ředitelky Základní školy Černošice, okres Praha - západ PhDr. Romany Lisnerové ke dni 31.7.2015.

Rada města se intenzivně zabývá řešením situace v základní škole po odstoupení paní ředitelky Romany Lisnerové, která dle svého zdůvodnění zaslaného rodičům již dále neměla sílu čelit osobním útokům, šíření nepravd a pomluv, sérii podnětů na různé kontroly a inspekce. Do konce měsíce bude rozhodnuto o pověření dočasného vedení školy. V nejbližší době rada města vyhlásí konkurz na nového ředitele, s předpokladem jeho nástupu od začátku druhého pololetí. Vedení města má i nadále zájem pokračovat v nastavené koncepci rozvoje školy směrem ke kvalitnímu a smysluplnému vzdělávání. O dalším vývoji situace budeme veřejnost informovat.

Rada města

Datum vložení: 8. 7. 2015 0:00