Výzkum spokojenosti občanů města Černošice

V měsíci srpnu a září proběhne dotazníkové šetření mezi obyvateli města Černošice. Hlavním tématem výzkumu je spokojenost obyvatel s různými aspekty života v našem městě a získání námětů na možná zlepšení. Šetření budou provádět pověřené osoby (převážně studenti), které se budou prokazovat průkazem města. Odpovědi na krátký dotazník budou sbírány na veřejných místech i v náhodně vybraných domácnostech. Dotazník je určen pro osoby starší 15 let, je anonymní a bude sloužit výhradně k účelu analýzy spokojenosti obyvatel Černošic. Toto šetření je součástí dlouhodobé snahy města sledovat potřeby a názory občanů našeho města.

Výsledky šetření se stanou podkladem pro další zkvalitňování života v našem městě. Vaše názory a připomínky nám pomohou naše město společně měnit tak, abychom vytvářeli příjemné prostředí pro život v něm. Výsledky výzkumu budou zveřejněny v průběhu října na veřejném semináři (konkrétní datum a čas konání budou upřesněny). Dopředu Vám děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaše názory a postřehy.

V rámci projektu získá město i do budoucna softwarovou aplikaci pro zjišťování názorů obyvatel – online průzkumy. Prosíme Vás proto, budete-li tazateli osloveni, také o poskytnutí Vaší emailové adresy, případně o její zaslání na adresu kancelarstarosty@mestocernosice.cz

Výzkum realizuje Schola Empirica, z.s. Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

Datum vložení: 7. 7. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 19. 11. 2017 23:02