Rekonstrukce ulice Nad Statkem

Rekonstrukce ulice Nad Statkem od 2.11.2015 do 15.12.2015

Vážení obyvatelé,

oznamujeme Vám, že vzhledem k postupu stavebních prací v rámci akce „Rekonstrukce komunikací v Černošicích – III. etapa“ dojde od 2.11.2015 k uzavření  ulice Nad Statkem. Předpokládaná doba uzavírky je dle harmonogramu do 15.12.2015. V závislosti na klimatických podmínkách a stavebně technologických postupech může být doba uzavírky zkrácena.

Parkování automobilů a přístup k nemovitostem

V době uzavírky nebude umožněn příjezd do garáží a na přilehlé pozemky. Proto Vás žádáme o včasné přeparkování vašich automobilů. V individuálních případech je možné, v případě nutnosti, dohodnout  prostřednictvím stavbyvedoucího se stavební firmou provizorní příjezd k nemovitostem. Přístup k nemovitostem bude po celou dobu výstavby zachován. Prosíme o zaparkování Vašich automobilů v přilehlých ulicích, vždy v jednom jízdním pruhu tak, aby neomezovaly průjezd.

Svoz odpadu v průběhu rekonstrukce ulice:

Po dobu rekonstrukce ulice bude probíhat svoz bioodpadu  tímto způsobem:

• v úterý během dne, nejpozději do 16 hodin, prosíme o přemístění popelnic před plot
  • vlastní svoz bude probíhat ve středu ráno a pracovníci stavební firmy zajistí převoz popelnic na určené provizorní svozové místo do ulice Jansova a následně popelnice dopraví zpět před příslušný dům.

Po dobu rekonstrukce ulice bude probíhat svoz domovního odpadu  tímto způsobem:

• ve čtvrtek během dne, nejpozději do 16 hodin, prosíme o přemístění popelnic před plot
  • vlastní svoz bude probíhat v pátek ráno a pracovníci stavební firmy zajistí převoz popelnic na určené provizorní svozové místo do ulice Jansova a následně popelnice dopraví zpět před příslušný dům.

Z toho důvodu prosíme o označení popelnic (nejlépe čp.)

Kontakty v době stavby:

Technický dozor investora: Ing. Tomáš Melichar, tel. 602 236 001, e-mail: tomasmelichar@volny.cz

Stavbyvedoucí spol. Klika & Dvořák, s.r.o.: Pavel Picka, tel. 602 688 732, e-mail: pavel.picka@vozovka.cz

Odbor investic a správy majetku: 221 982 504, e-mail: investice@mestocernosice.cz

Omlouváme se Vám za vzniklá omezení způsobená stavební činností a věříme, že budete s rekonstrukcí komunikace před Vaším domem spokojeni.

Město Černošice

Klika & Dvořák,s.r.o.