Transparentní účty města

Informace pro obchodní partnery i občany

Rada města schválila uzavření dodatku ke smlouvě o běžném účtu, který se týká podmínek pro vedení některých účtů jako transparentních. Město se dohodlo s ČS, a.s., že banka bude na svých internetových stránkách www.csas.cz zveřejňovat veškeré platební transakce na účtu, tj. veškeré platby ve prospěch nebo na vrub účtu, připsané úroky a zůstatek na účtu. Odkaz bude uveden na webových stránkách města.

V případě došlých plateb bude banka zveřejňovat jméno a příjmení nebo obchodní firmu či název plátce a částku došlé platby.  V případě odesílaných plateb bude zveřejňovat vždy číslo účtu příjemce, částku a případně poznámku (zprávu pro příjemce), kterou uvede město na příkaz k úhradě. Informace o platebních transakcích zveřejní banka následující pracovní den po jejich připsání/odepsání na účet a zpřístupní je na internetových stránkách po dobu 3 kalendářních měsíců;

V této souvislosti upozorňujeme všechny obchodní partnery a občany, aby pro platební styk s městem nezadávali do identifikačních znaků plateb, zejména do variabilního symbolu a zprávy pro příjemce, osobní údaje a jiné citlivé informace. Město nebude mít možnost do výpisů zasahovat a uvedené informace dodatečně odstranit.

Jedná se o tyto účty:

388063349/0800 – základní běžný účet města

27-388063349/0800 – výdajový účet města

9021-388063349/0800 – příjmový účet města (fakturace, smluvní platby, dary..)

61241-388063349/0800 – účet města „spořící“ pro sportovní halu

Datum vložení: 6. 12. 2013 0:00