Stavební práce v základní škole

Vážení rodiče, v březnu tohoto roku došlo k zahájení stavby sportovní haly – informace o přijatých opatřeních v souvislosti se zajištěním bezpečnosti jste obdrželi elektronicky, „Příkaz“ je umístěn i na webových stránkách školy.

Hned v následujícím měsíci se zahájily práce související s další stavební úpravou naší školy, a to s rekonstrukcí půdních prostor za účelem vybudování pěti nových učeben pro naše žáky.
Obě stavby pomohou výhledově zlepšit podmínky pro vzdělávání v naší škole, avšak v současné době je provoz školy opravdu náročný.

Po dohodě s investorem – Městem Černošice a realizátorem – stavební firmou Chládek & Tintěra, a.s. jsme proto dohodli způsob zajišťování průběžných informací vám – rodičům našich žáků.

V současné době se provádějí zejména práce, které mají za následek zvýšení prašnosti a hlučnosti. Tyto práce budou vykonávány v týdnu od 20. 4. do 24. 4. pouze od 16:00 hodin, v dalším týdnu bude však zapotřebí tyto práce zintenzivnit, z toho důvodu bude ukončena výuka ve dnech 27. 4. – 30. 4. pro všechny třídy v budově Pod Školou nejpozději ve 13:30 hodin (podrobnější informace budou předány třídními učiteli).

Dále z organizačních důvodů vypisuji na den 7. 5. 2015 pro žáky budovy Pod Školou ředitelské volno, přičemž pro zájemce bude zajištěna školní družina (aktivity budou probíhat většinou ve venkovních prostorách).

Další informace budeme zveřejňovat průběžně.
Děkuji vám za pochopení
Romana Lisnerová

Vážení rodiče, v březnu tohoto roku došlo k zahájení stavby sportovní haly – informace o přijatých opatřeních v souvislosti se zajištěním bezpečnosti jste obdrželi elektronicky, „Příkaz“ je umístěn i na webových stránkách školy.

Hned v následujícím měsíci se zahájily práce související s další stavební úpravou naší školy, a to s rekonstrukcí půdních prostor za účelem vybudování pěti nových učeben pro naše žáky.

Obě stavby pomohou výhledově zlepšit podmínky pro vzdělávání v naší škole, avšak v současné době je provoz školy opravdu náročný.

Po dohodě s investorem – Městem Černošice a realizátorem – stavební firmou Chládek & Tintěra, a.s. jsme proto dohodli způsob zajišťování průběžných informací vám – rodičům našich žáků.

V současné době se provádějí zejména práce, které mají za následek zvýšení prašnosti a hlučnosti. Tyto práce budou vykonávány v týdnu od 20. 4. do 24. 4. pouze od 16:00 hodin, v dalším týdnu bude však zapotřebí tyto práce zintenzivnit, z toho důvodu bude ukončena výuka ve dnech 27. 4. – 30. 4. pro všechny třídy v budově Pod Školou nejpozději ve 13:30 hodin (podrobnější informace budou předány třídními učiteli).

Dále z organizačních důvodů vypisuji na den 7. 5. 2015 pro žáky budovy Pod Školou ředitelské volno, přičemž pro zájemce bude zajištěna školní družina (aktivity budou probíhat většinou ve venkovních prostorách).

Další informace budeme zveřejňovat průběžně.

Děkuji vám za pochopení

Romana Lisnerová